Зверніть увагу: ФОРМУЛА УСПІХУ – НОТАРІАТ !!!

22 травня 2018 року на юридичному факультеті університету відбулося дещо незвичне з огляду на його формат дійство. Студенти юридичного факультету разом з кафедрою публічного права, юридичною клінікою та відразу шістьма нотаріусами  Іщенко Аллою Володимирівною, Лірниченко Наталією Миколаївною, Литвинчук Оленою Віталіївною, Осіповою Інною Іванівною, Пентелюк Тетяною Любомирівною, Савчук Віталіною Григорівною та представником управління юстиції в Чернівецькій області Ісак Надією Василівною шукали формулу успіху професійного юриста. І, ЕВРІКА! здається, консенсусно знайшли її. Несподівано для чималої кількості присутніх студентів з’ясувалося, що її ім’я НОТАРІАТ. Тож КОЛИ ХОЧЕШ БУТИ УСПІШНИМ ОБИРАЙ НОТАРІАТ!!!

Так вчиняли креативні представники правничої професії, починаючи ще від Античності, з Давнього Риму часів до нашої ери. Ще не було професійних суддів, ані прокурорів, ані адвокатів, а НОТАРІУСИ БУЛИ, Є НИНІ І БУДУТЬ У МАЙБУТНЬОМУ !!!  Суспільний запит на їх послуги зростає у всьому цивілізованому світі, особливо в Україні, що називається, у геометричній прогресії. Безробіття не загрожує! КРУТО!!!

НАСПРАВДІ КРУТО БУТИ НОТАРІУСОМ!!! Пройдіться, до прикладу, Чернівцями чи будь-яким іншим містом України, порівняйте робочі місця прокурора, судді та адвоката (останній нерідко орендує приміщення для виконання власних функцій), з одного боку, і НОТАРІУСА, з іншого, і зробіть неупереджений висновок. Ці робочі місця МОВЧАЗНО ПРОМОВЛЯЮТЬ самі за себе. Звідси неупереджений висновок безальтернативний: НАЙДОВЕРШЕНІША ФОРМУЛА ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ ЮРИСТА – НОТАРІАТ!!!

ОБИРАЙТЕ НОТАРІАТ!!!