Звернення до Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Вельмишановні члени Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Високоповажна університетська спільното!

Постійна комісія з академічної доброчесності, правових питань діяльності та регламенту Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пропонує для відкритого обговорення проект Положення про Комісію (доступний для перегляду й завантаження тут). Очікуємо від вас критичних зауважень та конструктивних пропозицій.

Ваші зауваження та/або пропозиції просимо передавати у письмовій формі секретарю комісії Яценюк Наталії Михайлівні або надсилати на її електронну адресу: hr-dpt@chnu.edu.ua

Просимо надавати ваші зауваження та/або пропозиції до 10 грудня 2018 року включно.