Зустріч з державними виконавцями області

Заступник декана юридичного факультету Павло Крайній разом із студентами 1 курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича побував на Дні відкритих дверей для студентів-правників, приуроченому до Дня юриста. Захід проводився в Управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Надзвичайно цікавою видалась презентація новел, що стосувались питань реалізації ефективних методів і форм роботи державних виконавців в частині стягнення аліментів з боржників, а також використання різноманітних механізмів виконання судових рішень.

Водночас студентам було цікаво почути про переваги професії державного виконавця та можливості набуття значного практичного досвіду.