Зустріч із представниками центру з надання безоплатної правової допомоги

20 жовтня 2016 року в стінах юридичного факультету для студентів 2 та 3 курсів відбулась зустріч з представниками Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, організована доцентом кафедри публічного права Білоскурською О.В.

Студенти, присутні на зустрічі мали можливість поспілкуватися з Директором Чернівецького місцевого центру з надання БВПД Мінтенко С.Г. та головним спеціалістом Акатріні Г.П. Молодим правникам повідали про основні напрямки та особливості роботи Центру, роботу новостворених Бюро правової допомоги та про проблемні питання з якими зустрічаються сьогодні.

Наприкінці зустрічі студентів запросили до проходження навчальної практики на базі Центру, а в подальшому погодилися укласти договір про співпрацю з метою залучення майбутніх правників до практичної діяльності.