Знову світове визнання!

Студентська команда юридичного факультету Чернівецького національного університету  імені Юрія Федьковича у півфіналі світових змагань з прав людини імені Нельсона Мандели!

Член Комітету з прав людини ООН професор Christof Heyns надіслав офіційне повідомлення, що команда юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі студента другого курсу Романа Токарика та студентки першого курсу Ніколь Іонуц під керівництвом тренера, студентки четвертого курсу Людмили Редутової – усі навчалися на денному відділенні – вийшли у півфінальний раунд Десятих світових змагань з прав людини імені Нельсона Мандели, які відбудуться з 15 по 20 липня 2018 року у Женеві (Швейцарія).

Віват команді студентів-півфіналістів світових змагань!

Віват юридичному факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Віват Університету!

Для Романа Токарика це можливість другої участі у світових студентських дебатах з прав людини імені Нельсона Мандели у Женеві. Як відомо, у 2017 р. він та Олена Щербакова як команда і їх тренер – студент тодішнього третього курсу юридичного факультету університету Іван Яремчук також потрапили у півфінал цих змагань і прекрасно виступили на них, одержавши за оцінками строгих експертів – судів ЄСПЛ 79 балів із 100 можливих.

Щоб ця можливість стала дійсністю і вищезазначена студентська команда змогла взяти участь у цих змаганнях, що робить честь не лише для Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, але й Україні в цілому наведемо у перекладі без будь-яких змін та коментарів пункт 2 інформаційного листа-повідомлення:

«Наскільки Ви знаєте, як організатори ми більше не можемо запропонувати такий самий рівень фінансової підтримки, який ми забезпечували минулими роками у зв’язку із високою вартістю проведення заходу. Отже, ми змушенні просити вас почати процес пошуку коштів на поїздку одразу, запитуючи спочатку свій університет, юридичні фірми, посольства та інших потенційних спонсорів. Також ми раді вас забезпечити будь-якою документацією, яка вам потрібна».

Вартість поїдки команди у Женеву 60 тисяч гривень.

Передусім просимо звернути на це увагу ректора університету Степана Мельничука і вміло та доброчесно скористатися досягненням студентів-юристів для ще більшого зростання іміджу університету. Як це було мудро зроблено у 2017 році.

 

Парламентська група юридичного факультету