Завершився насичений тиждень юридичного факультету

Ніщо так не приносить задоволення, як святкування значущої події. А особливо тоді, коли свято триває не одну годину, один або кілька днів, а цілий тиждень. Саме на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича протягом 14-18 травня 2018 року відзначалась 27-ма річниця відновлення діяльності факультету.

Здавалось би, нічого в цифрі 27 немає цікавого… Не ювілей, не досягнення повноліття. Однак, якщо проводити паралелі між молодою людиною такого ж віку і факультетом, то можна із впевненістю сказати про їх схожість. В першу чергу це стосується викладачів, які 27 років тому приходили на факультет ще молодими випускниками вузів, а зараз є беззаперечними авторитетами як серед колег, так і студентів. Крім цього, факультет перестав бути знаним лише в межах області, оскільки його випускники своїми професійними досягненнями щоразу доводили те, що наша правнича школа справді володіє невичерпним потенціалом до росту, вдосконалення та розширення своїх горизонтів.

Святкування розпочалось 14 травня проведенням квесту серед команд студентів. Феєричну перемогу в ній здобула команда 2 курсу.

Також цього дня розпочались групові змагання з футболу за Кубок декана юридичного факультету. Маса емоцій, гострих моментів, переможці та переможені…. Одним словом, хто був присутній на турнірі, міг спокійно стверджувати, що провів час за переглядом хороших, вольових, цікавих та непередбачуваних футбольних ігор.

Дана подія продовжилась 15 травня. Саме тоді мала визначитись доля переможця, однак погодні умови не дозволили нам провести фінальні ігри. Тому переможець буде визначений найближчим часом…

16 травня відбувся урочистий концерт, на якому своїми творчими здібностями полонили глядачів студент 4 курсу Вадим Марчак зі своїм музичним гуртом, студентка 3 курсу Анна Буз та шоу балет «Вуаля», студентка 3 курсу Тетяна Адамович із піснею «Вахтерам», третьокурсник Юрій Ільчишин та другокурсник Павло Іваніцький з піснею Михайла Калініна «Ягода», студентка 3 курсу Анастасія Забєліна із власною поезією, студентка 3 курсу Каріна Паскар з піснею «Люди як кораблі» та студентка 3 курсу Юлія Майстришена з піснею «Музика рідного дому».

Всесвітній день вишиванки кожного року є особливим днем, коли студенти юридичного факультету можуть трішки з полегшенням раніше піти з пари для того, аби приєднатись до участі в колективній фотосесії разом із викладачами та по-справжньому відчути себе частинкою великого та дружнього колективу. Саме в цей день за традицією вся факультетська родина долучається до цікавого флешмобу.

Досить символічним видалось проведення 17 травня також факультетської конференції «Ціннісні виклики юридичному факультету», на якій декан факультету Петро Пацурківський та всі присутні обговорювали актуальні питання розвитку факультету та шляхи вирішення насущних проблем.

Інтелектуальний турнір «Брейн-ринг» завершував святковий тиждень. У цікавому інтелектуальному протистоянні вольову перемогу здобула команда студентів 1 курсу «За балами на фінансове». Друге місце за командою викладачів юридичного факультету «Юстиція». Третє місце виборола команда студентів 1 курсу (міжнародне право) «International».

Хороші речі закінчуються швидко… Ще раз пересвідчуєшся якими багатогранними, цікавими, спортивними, творчими та інтелектуальними є студенти юридичного факультету… Наше майбутнє, майбутнє України!