Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнському правничому форумі «Права людини та публічне врядування».

ІІ Всеукраїнський правничий форум «Права людини та публічне врядування» відбудеться 15-16 травня 2019 року у приміщенні юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці, вул. Університетська, 19).

Метою форуму є обмін результатами наукових досліджень людських прав та практичним досвідом щодо їх захисту у публічному врядуванні та правозастосовній діяльності.

Працюватимуть секції:

• Людські права – основоположний пласт Конституції України;
  • Судовий захист прав, свобод людини;
  • Нотаріальний захист людських прав;
  • Адвокат в системі захисту людських прав;
  • Захист людських прав публічною адміністрацією;
  • Людське право на медіацію.

Інформаційний лист ІІ Всеукраїнського правничого форуму «Права людини та публічне врядування» доступний ТУТ.

Реєстрація на ІІ Всеукраїнський правничий форум «Права людини та публічне врядування» доступна ТУТ.