Запрошуємо взяти участь у круглому столі на тему «Тварини – об’єкт чи суб’єкт права?»

28 березня 2019 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Локальним осередком Європейської Асоціації Студентів Права у м. Чернівці за участі представників кафедри публічного права буде проведений круглий стіл на тему: «Тварини – об’єкт чи суб’єкт права?».

Протягом останніх років нової сили набули дискусії з приводу правового статусу об’єктів тваринного світу, а також необхідності посилення їх охорони. В той же час продовжують активно розвиватися правовідносини у сфері використання тваринного світу: мисливство, розведення тварин у неволі, використання тварин у масових заходах, використання хутра тварин та продуктів їх життєдіяльності. Все це породжує запитання: «Чи має людство право на таке поводження з тваринами? Чи можуть і чи повинні тварини мати власні права? Який статус повинні мати тварини: об’єктів чи суб’єктів прав?»
Ці та інші питання пропонуються до обговорення учасникам круглого столу. Приходьте. Буде цікаво!
Катерина Козмуляк,
асистент кафедри публічного права