Започатковано співпрацю із Християнським університетом “Дмитро Кантемір” (м. Бухарест, Румунія)

2 липня 2018 року відбулося ініційоване представниками юридичного факультету ЧНУ, доцентами кафедри публічного права Сергієм Боднарем та Дмитром Костею підписання договору про співпрацю між Християнським університетом “Дмитро Кантемір” (м. Бухарест, Румунія) та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича. В урочистій церемонії з нагоди підписання угоди взяли участь ректор ЧНУ проф. Степан Мельничук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків проф. Петро Фочук,  проректор з економічних питань Сільвія Марут, начальник відділу міжнародних зв’язків Сергій Луканюк та уповноважений представник університету “Дмитро Кантемір”,  президент та виконавчий директор “EKKOU investment integrator” Петру Скіпор.

Сторони погодились розвивати співпрацю в галузі обміну студентами та викладачами в рамках фундованих Європейським Союзом програм обмінів Еразмус+, через залучення представників обох вишів до участі в розробці та реалізації різноманітних грантових проектів, що фінансуватимуться європейськими чи національними інституціями, а також організацію й проведенні спільних конференцій, симпозіумів, круглих столів та інших заходів.

Крім того, досягнуті домовленості між університетами можуть в майбутньому відкрити додаткові можливості й перспективи для випускників магістерської програми “Медіація і право” та Сертифікатної освітньої програми «Професійний медіатор», що успішно реалізується на юридичному факультеті ЧНУ, враховуючи успішний досвід підготовки фахівців-медіаторів в Християнському університеті “Дмитро Кантемір”.