Вітаємо Гетьманцеву Ніну Дмитрівну із успішним захистом докторської дисертації

29 січня 2016 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.46 Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захист докторської дисертації Гетьманцевої Ніни Дмитрівної на тему: «Правове регулювання трудових відносин в сучасних умовах господарювання»

Колектив юридичного факультету та викладачі кафедри приватного права щиро вітають Гетьманцеву Ніну Дмитрівну із блискучим захистом докторської дисертації. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!