Вікторія Васильчук взяла участь у Школі академічного письма

26-28 травня асистент кафедри філософії та теорії права Вікторія Васильчук взяла участь у міжнародній інноваційній навчально-тренінговій програмі “Школа академічного письма: від теорії до практики” у місті Київ.

Тренінг був організований ГО “Освітні тренди” http://www.edu-trends.info/ (директор Володимир Сацик) та проводився на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Програма тренінгу включала лекції, презентації, майстер-класи та інтерактивні заняття з широкої тематики. Основна увага була зосереджена на: практиках академічного письма, роботі над науковими текстами, проблемах академічної доброчесності, можливостях участі у грантових програмах.

Високопрофесійні тренери та лектори Школи академічного письма не лише виступали зі своїми презентаціями та відповідали на питання учасників, але й пропонували виконати практичні завдання, організовували роботу в групах, дискусії, обговорення, обмін думками та досвідом між учасниками тренінгу.

Дякуючи зусиллям організаторів, три дні Школи академічного письма були інформаційно насиченими та надзвичайно цікавими.

Матеріали та презентації тренерів та лекторів Школи будуть представлені на сайті ГО “Освітні тренди”.

Програма заходу (переглянути)