Відбувся захід «Академічна доброчесність для початківців»

24 листопада 2018 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся захід «Академічна доброчесність для початківців».

Він зібрав активних студентів економічного, філологічного, юридичного факультетів, факультету історії, політології та міжнародних відносин, коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, факультету педагогіки, психології та соціальної роботи,  інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, які мали перед собою мету – дізнатися більше про академічну доброчесність, здобути корисну і цікаву інформацію, знайти нових друзів та весело провести час.

Також на захід були запрошені голова Вченої ради Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Петришин Роман Іванович, декан юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Пацурківський Петро Станіславович, завідувач кафедри публічного права юридичного факультету Чернівецького національного Університету імені Ю. Федьковича Гаврилюк Руслана Олександрівна, начальник Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області, колишній координатор Проекту сприяння академічній доброчесності SAIUP від професорсько-викладацького складу ЧНУ ім. Ю. Федьковича Васильчук Вікторія Олександрівна.

Протягом продуктивного дня студентів із академічною доброчесністю ознайомлювала спеціальний гість заходу – спеціаліст Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні Яна Чапайло. Студенти активно обговорювали види порушень академічної доброчесності, негативні фактори, яких потрібно уникати під час навчання, ознайомлювались із роботою Проекту та його основними компонентами.

Запрошеним спікером на заході була студентка, практичний психолог, член української спілки психотерапевтів Єлєна Єфімова. Саме вона провела для першокурсників психологічний воркшоп на тему «Як позбутися прокрастинації?» і розповіла студентам методи боротьби із такою «проблемою».

Завершенням заходу була цікава гра в доброчесну мафію, яку провели члени парламентської групи юридичного факультету.

Захід «Академічна доброчесність для початківців» відбувся за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності SAIUP та за допомогою парламентської групи і адміністрації юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Ірина Пужняк,
студентський координатор Проекту сприяння
академічної доброчесності SAIUP
Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича,