Відбувся круглий стіл на тему “Вибір спеціалізації в професійній діяльності адвокатів”

19 жовтня 2016 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся круглий стіл, організований Чернівецьким осередком Ліги студентів Асоціації правників України на тему “Вибір спеціалізації в професійній діяльності адвокатів” за участі партнерів Ліги студентів Адвокатського об’єднання “Софяк та партнери”.

Студенти, присутні на заході, отримали чудову нагоду послухати поради практикуючих юристів і адвокатів та отримати вичерпні та конструктивні відповіді на питання, які їх цікавили. Спікери надали корисну та цікаву інформацію молодим правникам, яка для них є надзвичайно необхідною і, безсумнівно, стане в нагоді у навчанні й майбутній роботі. Досвідчені фахівці поділилися зі студентами професійними секретами своїєї діяльності та розповіли про специфіку адвокатської роботи на прикладах конкретних справ.

Студенти-правники отримали практичну користь та велике задоволення від зустрічі з професіоналами своєї справи.