Відбулась Конференція студентів юридичного факультету

На виконання положень частини 2 статті 40 Закону України «Про освіту» в частині діяльності органів студентського самоврядування та Положення про органи студентського самоврядування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, 13.03.2019 відбулось засідання Конференції студентів юридичного факультету.

На порядку денному, крім інших, розглядалось питання про обрання членів Виборчої комісії, яка організовуватиме та забезпечуватиме проведення виборів Голови студентського парламенту юридичного факультету.

В роботі Конференції взяли участь делегати всіх академічних груп факультету. За результатами роботи обрано Виборчу комісію у складі: Голови комісії Кошари Олександри, Заступника голови комісії Стратой Юлії, Секретаря комісії Ксьонжек Марії та членів комісії Гундерчук Анастасії, Смолій Софії , Кілару Олега та Вальків Анастасії.

Павло Крайній,
заступник декана юридичного факультету