УСПІШНІ СТУДЕНТИ, УСПІШНІ У ВСЬОМУ!

Студенти-консультанти ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ Віктор ІЛЬТЬО та Аліна СЕНИК з 10 до 16 листопада 2018 року пройшли навчання у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування в рамках проекту «Університет – простір прав людини», який впроваджує Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv (с. Количівка, Чернігівська обл.)

Віктор ІЛЬТЬО: “Кожен день в Школі приносив багато емоційних вражень, а також багато роздумів. Потрібно відзначити професіоналізм тренерів Валентини Потапової, Сергія Бурова, Олександри Козорох, які розповіли нам про права людини в теоретичному аспекті. Також ми застосовували отриманні знання, виконуючи завдання тренерів.”

Сергій Мовчан представник Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ), а також Сергій Перникоза координатор моніторингових кампаній Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ/Association UMDPL), розповіли учасникам про “мистецтво” спілкування з поліцією. Сергій Мовчан повідомив по юридичні аспекти людських прав в Університетах.

Про побудову ділових стосунків між студентським самоврядуванням і керівництвом ЗВО, про вирішення конфліктних ситуацій, методи фасилітації зустрічей, методи “продажу” своїх ідей цільовій аудиторії та багато іншого розповіла Зіна Зінов’єва.

“На “екваторі” нашої зустрічі відбулася екскурсія до м. Чернігова. Цікавою видалася кіно-дискусія після перегляду фільму “Наближаючись до слона”. Це емоції та враження, які залишаються в пам’яті назавжди” – зазначила Аліна СЕНИК.

Навчали учасників школи і дієвим інструментам вимірювання демократичних процесів та реалізації принципів освіти в сфері прав людини в ЗВО.

І це лише початок…

Наступна ціль – увійти у топ 5 університетів, які продовжать навчання у ІІ етапі Школи з прав людини для лідерів студентського самоврядування 🙂

Віктор Ільтьо,
студент-консультант юридичної клініки