Стартував ТРЕТІЙ тур онлайн реєстрації для студентів юридичного факультету. Реєстрація триватиме до 14 червня 2018 року 23:59 за Київським часом.

Оголошення!!!

Вельмишановні студенти-юристи нинішніх 1-го, 2-го та 3-го курсів!

Деканат юридичного факультету нагадує Вам, що для переведення кожного з Вас з 01.09.18 р. на наступний курс навчання, окрім успішного завершення навчання у поточному семестрі, кожному студенту потрібно обрати із запропонованого списку дисциплін вільного вибору по 2 навчальні дисципліни на кожен семестр наступного курсу.

Сумарні результати перших двох турів обрання кожним з Вас дисциплін вільного вибору оприлюднені на сайті факультету у наступний спосіб: а) названа обрана навчальна дисципліна; б) викладач, якого Ви обрали; в) Ваше прізвище, ім’я та по-батькові під цією навчальною дисципліною. Згідно робочого навчального плану студент повинен обрати чотири навчальні дисципліни, не менше і не більше.

Перевірте за оприлюдненими списками уже обраних усіма студентами навчальних дисциплін, по яких вибір відбувся, скільки у Вас результативних виборів.

Якщо у Вас не набирається чотири дисципліни вільного вибору, потрібно продовжити вибір протягом третього туру!!!
Третій тур on-line запису студентами на дисципліни вільного вибору триватиме з 11 -00 11 червня до 23-59 14 червня 2018 р.

Свій вибір Ви можете здійснити у два способи: 1) або приєднатися до групи студентів, які уже обрали навчальну дисципліну і викладача; 2) або обирати з числа ще необраних студентами дисциплін вільного вибору. Але у другому випадку для того, щоб вибір виявився результативним, потрібно, щоб відповідну навчальну дисципліну і викладача, що її забезпечуватиме, обрали не менше 15 студентів.

Деканат юридичного факультету

 

Списки зареєстрованих студентів на вибіркові курси за підсумками 2-х турів on-line реєстрації (станом на 08 червня 2018 року )

2 курс (3-й семестр: вересень-грудень 2018р.)

Захист прав споживачів – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Бєлоус Вадим Віталійович (109)
2. Богач Іван Васильович (105)
3. Брижатий Ігор Євгенович (110)
4. Бухало Марина Сергіївна (105)
5. Вакарюк Валерія Русланівна (106)
6. Ватаманюк Микола Русланович (109)
7. Венгринюк Сергій Володимирович (106)
8. Віцінгловська Софія Петрівна (105)
9. Вудвуд Богдан Володимирович (105)
10. Горащук Олександр-Іван Петрович (104)
11. Гордієвич Іван Володимирович (104)
12. Граничний Назар Андрійович (102)
13. Грищук Назар Володимирович (103)
14. Демчук Іванна Вячеславівна (105)
15. Дробот Георгій Іванович (108)
16. Дудник Олександр Вікторович (105)
17. Дутко Надія Володимирівна (109)
18. Єнекюк Василь Георгійович (107)
19. Іщук Олександр Вікторович (101)
20. Калинчук Михайло Васильович (105)
21. Карлійчук Андрій Васильович (108)
22. Кейван Мар’яна Ігорівна (107)
23. Кобаскі Василь Іванович (109)
24. Коваль Юрій Олександрович (101)
25. Ковальський Ярослав Ігорович (104)
26. Колос Анастасія Іванівна (107)
27. Корпалюк Альона Олександрівна (109)
28. Кривінський Сергій Романович (110)
29. Кузяк Марко Ігорович (106)
30. Кулик Віталій Ігорович (108)
31. Кучер Олег Андрійович (107)
32. Лавренюк Марина Олегівна (101)
33. Лагодович Микола Васильович (110)
34. Лук’яненко Анна Владиславівна (106)
35. Лукіянчук Ростислав Віталійович (102)
36. Максимова Аліна Олегівна (102)
37. Маланка Олександра Іванівна (101)
38. Малуш Дмитро Ілліч (106)
39. Малярик Петро Іванович (102)
40. Манастирська Дарія Сергіївна (106)
41. Меглей Христина Юріївна (109)
42. Мех Андрій Зіновійович (101)
43. Мех Степан Зіновійович (102)
44. Михальчук Вікторія Іванівна (103)
45. Міщишина Анна Ігорівна (123)
46. Назарчук Денис Валентинович (106)
47. Німчук Злата Євгеніївна (106)
48. Овачук Руслан Васильович (102)
49. Ожгевич Микола Петрович (108)
50. Остапенко Віталій Вікторович (105)
51. Павлик Назар Валерійович (107)
52. Панчук Анастасія Андріївна (105)
53. Пілат Яна Василівна (102)
54. Позднякова Діана Ігорівна (104)
55. Проскурняк Олег Ігорович (107)
56. Рибак Анастасія Вікторівна (106)
57. Ройлян Христина Едуардівна (103)
58. Романюк Вікторія Романівна (110)
59. Рябкова Віталіна Сергіївна (103)
60. Савіцька Юлія Володимирівна (103)
61. Сагадін Маріна Ігорівна (102)
62. Сидорук Любомир Віталійович (110)
63. Cиняк Ольга Володимирівна (106)
64. Сімонишен Владислав Русланович (107)
65. Слижук Віолетта Іванівна (110)
66. Смівка Христина Ігорівна (108)
67. Совецький Денис Олегович (102)
68. Солтис Вадим Юрійович (107)
69. Співак Яна-Ангеліна Русланівна (102)
70. Стемковський Дмитро Юрійович (107)
71. Стойка Владислав Володимирович (103)
72. Стругевич Діана Юріївна (106)
73. Тихонюк Анна Іванівна (103)
74. Тодорук Лілія Любомирівна (102)
75. Трубчанінов Костянтин Сергійович (101)
76. Харена Дмитро Дмитрович (105)
77. Хімчинська Анастасія Богданівна (102)
78. Хом’як Олег Ярославович (108)
79. Чорний Іван Володимирович (102)
80. Шарафін Олександр Володимирович (101)
81. Шибко Олександра Сергіївна (106)
82. Штефура Анна-Марія Романівна (110)
83. Штифуряк Дмитро Андрійович (107)
84. Шульгач Катерина Юріївна (105)
85. Щербань Назарій Васильович (106)
86. Янцевич Андрій Олександрович (106)
87. Ясинівська Катерина Павлівна (101)
88. Яшнюк Андрій Васильович (107)

Кримінологічний портрет злочинця – Кафедра кримінального права і криміналістики, Гусар Л.В.


ПІБ (номер групи)
1. Ардель Діана Степанівна (103)
2. Бакун Володимир Ігорович (102)
3. Банческу Аліна Дмитрівна (105)
4. Безручак Людмила Вікторівна (105)
5. Білокопита Дана Валентинівна (103)
6. Білоус Ірина Віталіївна (104)
7. Борденюк Михайло Русланович (104)
8. Борейко Юлiя Борисiвна (104)
9. Боровець Роман Олексійович (104)
10. Брижатий Ігор Євгенович (110)
11. Бухало Марина Сергіївна (105)
12. Василенко Владислав Віталійович (102)
13. Віблей Марія Іванівна (105)
14. Віцінгловська Софія Петрівна (105)
15. Гарбуз Андрій Олегович (104)
16. Глинчук Іванна Віталіївна (109)
17. Гордієвич Іван Володимирович (104)
18. Горецька Валерія Миколаївна (101)
19. Граничний Назар Андрійович (102)
20. Грищук Назар Володимирович (103)
21. Грубляк Дмитро Олегович (104)
22. Гундерчук Анастасія Володимирівна (103)
23. Гунько Катерина Русланівна (107)
24. Денисенко Ігор Володимирович (108)
25. Дробот Георгій Іванович (108)
26. Другакова Аліна Олександрівна (108)
27. Дутко Надія Володимирівна (109)
28. Єнекюк Василь Георгійович (107)
29. Іщук Олександр Вікторович (101)
30. Катрінін Маріан Васильович (103)
31. Коваль Юрій Олександрович (101)
32. Козьмук Віталій Васильович (101)
33. Козярук Віталіна Віталіївна (110)
34. Колесник Анна Олегівна (107)
35. Колос Анастасія Іванівна (107)
36. Корпалюк Альона Олександрівна (109)
37. Кривінський Сергій Романович (110)
38. Кулик Віталій Ігорович (108)
39. Кучер Олег Андрійович (107)
40. Листопад Олександра Сергіївна (103)
41. Ліпко Олена Сергіївна (108)
42. Лубко Юлія Анатоліївна (105)
43. Лупашко Павло – Чиприян Іванович (109)
44. Малуш Дмитро Ілліч (106)
45. Манастирська Дарія Сергіївна (106)
46. Маркушевська Ірина Михайлівна (103)
47. Матевощук Вадим Вікторович (104)
48. Меглей Христина Юріївна (109)
49. Мельник Ангеліна Петрівна (104)
50. Миндюк Тетяна Василівна (104)
51. Михальчук Вікторія Іванівна (103)
52. Мужилівський Дмитро Валерійович (105)
53. Наконечна Марія Андріївна (105)
54. Настюк Денис Васильович (101)
55. Нашеба Андрій Сергійович (106)
56. Орищук Андрій Вікторович (101)
57. Павлюк Іванна Василівна (109)
58. Панчук Анастасія Андріївна (105)
59. Петранюк Юлія Тарасівна (105)
60. Платановська Оксана Русланівна (102)
61. Позднякова Діана Ігорівна (104)
62. Попельницький Максим Андрійович (105)
63. Попович Іларіон Олегович (103)
64. Прополя Катерина Вікторівна (107)
65. Романюк Вікторія Романівна (110)
66. Савчук Ксенія Василівна (110)
67. Сагадін Маріна Ігорівна (102)
68. Сидорук Любомир Віталійович (110)
69. Сімонишен Владислав Русланович (107)
70. Смівка Христина Ігорівна (108)
71. Соловей Аліна Петрівна (108)
72. Солтис Христина Петрівна (101)
73. Стемковський Дмитро Юрійович (107)
74. Стойка Владислав Володимирович (103)
75. Тиводар Тарас Юрійович (103)
76. Ткаченко Крістіна Володимирівна (102)
77. Ткачук Андрій Іванович (104)
78. Товтинюк Ангеліна Василівна (107)
79. Тодосюк Галина Василівна (103)
80. Туховська Анастасія Юріївна (102)
81. Фалібога Христина Петрівна (105)
82. Фокін Павло Олегович (101)
83. Чопчик Христина Віталіївна (101)
84. Шарафін Олександр Володимирович (101)
85. Яворенко Таїсія Юрівна (104)
86. Яшнюк Андрій Васильович (107)

Вступ до кримінального права – Кафедра кримінального права і криміналістики, Жаровська Г.П.


ПІБ (номер групи)
1. Аксентій Марина Миколаївна (106)
2. Андрійчук Михайло Андрійович (103)
3. Бакун Володимир Ігорович (102)
4. Бальон Христина Іванівна (123)
5. Безручак Людмила Вікторівна (105)
6. Берча Діана Іванівна (108)
7. Бєдний Іван Михайлович (108)
8. Бєлоус Вадим Віталійович (109)
9. Біла Світлана Дмитрівна (104)
10. Білокопита Дана Валентинівна (103)
11. Білоус Ірина Віталіївна (104)
12. Борейко Юлiя Борисiвна (104)
13. Боровець Роман Олексійович (104)
14. Вакарюк Валерія Русланівна (106)
15. Ватаманюк Микола Русланович (109)
16. Венгринюк Сергій Володимирович (106)
17. Верстюк Олег Олегович (109)
18. Вудвуд Богдан Володимирович (105)
19. Гарбуз Андрій Олегович (104)
20. Глинчук Іванна Віталіївна (109)
21. Гондурак Лілія Іванівна (101)
22. Горащук Олександр – Іван Петрович (104)
23. Горецький Денис Олександрович (109)
24. Грубляк Дмитро Олегович (104)
25. Гундерчук Анастасія Володимирівна (103)
26. Денисенко Ігор Володимирович (108)
27. Другакова Аліна Олександрівна (108)
28. Дудник Олександр Вікторович (105)
29. Завацька Христина Олегівна (106)
30. Ільніцький Владислав Аркадійович (103)
31. Карлійчук Андрій Васильович (108)
32. Ковценюк Аліна Віталіївна (108)
33. Козьмич Анна Олександрівна (110)
34. Козярук Віталіна Віталіївна (110)
35. Кравець Аліна Віталіївна (106)
36. Лабик Анастасія Русланівна (101)
37. Лавренюк Марина Олегівна (101)
38. Лесик Василь Васильович (109)
39. Листопад Олександра Сергіївна (103)
40. Ліпко Олена Сергіївна (108)
41. Лубко Юлія Анатоліївна (105)
42. Мантуляк Яна Сергіївна (104)
43. Маркушевська Ірина Михайлівна (103)
44. Матевощук Вадим Вікторович (104)
45. Мельник Ангеліна Петрівна (104)
46. Мех Андрій Зіновійович (101)
47. Мех Степан Зіновійович (102)
48. Миндюк Тетяна Василівна (104)
49. Мужилівський Дмитро Валерійович (105)
50. Мукан Анастасія Олегівна (123)
51. Наконечна Марія Андріївна (105)
52. Настюк Денис Васильович (101)
53. Облучинська Крістіна Валентинівна (104)
54. Ожгевич Микола Петрович (108)
55. Орищук Андрій Вікторович (101)
56. Остапенко Віталій Вікторович (105)
57. Павлик Назар Валерійович (107)
58. Паламарчук Ангеліна Іванівна (106)
59. Петранюк Юлія Тарасівна (105)
60. Платановська Оксана Русланівна (102)
61. Попельницький Максим Андрійович (105)
62. Потапчук Сергій Олександрович (109)
63. Прополя Катерина Вікторівна (107)
64. Проскурняк Олег Ігорович (107)
65. Рибак Анастасія Вікторівна (106)
66. Савіцька Юлія Володимирівна (103)
67. Савчук Ксенія Василівна (110)
68. Сад Юрій Русланович (110)
69. Скрипа Андрій Ілліч (108)
70. Соловей Аліна Петрівна (108)
71. Солтис Христина Петрівна (101)
72. Ткачук Андрій Іванович (104)
73. Туховська Анастасія Юріївна (102)
74. Фокін Павло Олегович (101)
75. Харена Дмитро Дмитрович (105)
76. Хом’як Лілія Теодорівна (104)
77. Хом’як Олег Ярославович (108)
78. Чорний Іван Володимирович (102)
79. Щербань Назарій Васильович (106)
80. Яворенко Таїсія Юрівна (104)
81. Янцевич Андрій Олександрович (106)

ІТ-право в Україні – Кафедра Європейського права та порівняльного правознавства, Маник А.З.


ПІБ (номер групи)
1. Андріїшин Лілія Василівна (123)
2. Андрухович Валентин Ярославович (122)
3. Бальон Христина Іванівна (123)
4. Бєдний Іван Михайлович (108)
5. Биркова Юлія Вадимівна (121)
6. Бойчук Михайло Володимирович (122)
7. Булмасова Катерина Олександрівна (123)
8. Бурлаченко Єгор Олегович (123)
9. Вудвуд Катерина Сергіївна (121)
10. Гиман Юлія Іванівна (121)
11. Глуговська Катерина Михайлівна (121)
12. Горган Інеса Вікторівна (122)
13. Грижук Павло Валерiйович (123)
14. Гринько Вячеслав Юрійович (123)
15. Гулей Ліна Василівна (122)
16. Гумінілович Тетяна Орестівна (122)
17. Данилюк Іван Анатолійович (122)
18. Демчук Іванна Вячеславівна (105)
19. Дуткевич Владислав Віталійович (122)
20. Жабокріцька Яна Вікторівна (122)
21. Загарюк Вікторія Петрівна (121)
22. Запорожець Анастасія Павлівна (122)
23. Зарубайко Юлія Козьмівна (122)
24. Кваснікевич Вікторія Дмитрівна (121)
25. Ковалик Анна-Марія Богданівна (122)
26. Ковтунович Андрій Олегович (121)
27. Коротун Вікторія Олегівна (123)
28. Лиса Діана-Марія Олегівна (121)
29. Меленко Оксана Сергіївна (122)
30. Міщишина Анна Ігорівна (123)
31. Мукан Анастасія Олегівна (123)
32. Настащук Владислав Іванович (123)
33. Озерова Анастасія Олегівна (123)
34. Отрода Христина Андріївна (123)
35. Пентелюк Владислав Васильович (123)
36. Петричук Катерина Олександрівна (123)
37. Піган Анастасія Русланівна (122)
38. Рафальська Діана Василівна (123)
39. Семіон Інеса Іллівна (122)
40. Сеник Аліна Іванівна (123)
41. Синишин Денис Сергійович (122)
42. Снігур Микола Васильович (121)
43. Стефюк Анастасія Русланівна (122)
44. Тарновецький Іван Іванович (121)
45. Тащук Артур Валерійович (123)
46. Тоненька Діана Костянтинівна (123)
47. Українець Ігор Владиславович (121)
48. Халчевська Анастасія Едуардівна (123)
49. Чернівчан Станіслав Олегович (123)
50. Шапурко Орися Михайлівна (123)
51. Шульгач Катерина Юріївна (105)

Міжнародне митне право – Кафедра Європейського права та порівняльного правознавства, Чепель О.Д.


ПІБ (номер групи)
1. Андріїшин Лілія Василівна (123)
2. Андрухович Валентин Ярославович (122)
3. Биркова Юлія Вадимівна (121)
4. Біла Світлана Дмитрівна (104)
5. Бойчук Михайло Володимирович (122)
6. Булмасова Катерина Олександрівна (123)
7. Вудвуд Катерина Сергіївна (121)
8. Герман Тетяна Михайлівна (122)
9. Гиман Юлія Іванівна (121)
10. Глуговська Катерина Михайлівна (121)
11. Горган Інеса Вікторівна (122)
12. Грижук Павло Валерiйович (123)
13. Гулей Ліна Василівна (122)
14. Гумінілович Тетяна Орестівна (122)
15. Жабокріцька Яна Вікторівна (122)
16. Загарюк Вікторія Петрівна (121)
17. Запорожець Анастасія Павлівна (122)
18. Зарубайко Юлія Козьмівна (122)
19. Кваснікевич Вікторія Дмитрівна (121)
20. Клипак Мар’яна Іванівна (121)
21. Ковалик Анна-Марія Богданівна (122)
22. Ковтунович Андрій Олегович (121)
23. Коротун Вікторія Олегівна (123)
24. Костовська Владислава Ігорівна (121)
25. Лиса Діана-Марія Олегівна (121)
26. Меленко Оксана Сергіївна (122)
27. Озерова Анастасія Олегівна (123)
28. Отрода Христина Андріївна (123)
29. Петричук Катерина Олександрівна (123)
30. Піган Анастасія Русланівна (122)
31. Плугаторик Марина Михайлівна (121)
32. Рафальська Діана Василівна (123)
33. Сеник Аліна Іванівна (123)
34. Синишин Денис Сергійович (122)
35. Слічна Анастасія Ігорівна (121)
36. Снігур Микола Васильович (121)
37. Станкевич Яна Іванівна (121)
38. Стефюк Анастасія Русланівна (122)
39. Тарновецький Іван Іванович (121)
40. Тащук Артур Валерійович (123)
41. Хом’як Лілія Теодорівна (104)
42. Шапурко Орися Михайлівна (123)

Юридична психологія – Кафедра юридичної психології, Меленко О.В.


ПІБ (номер групи)
1. Богач Іван Васильович (105)
2. Василенко Владислав Віталійович (102)
3. Верстюк Олег Олегович (109)
4. Гуз Сабіна Георгіївна (109)
5. Івасишин Оксана Ігорівна (108)
6. Кальницький Максим Романович (101)
7. Ковценюк Аліна Віталіївна (108)
8. Косован (Черчіл) Аліна Романівна (110)
9. Кравець Аліна Віталіївна (106)
10. Лупашко Павло – Чиприян Іванович (109)
11. Максим’юк Яна Едуардівна (107)
12. Мантуляк Яна Сергіївна (104)
13. Назарчук Денис Валентинович (106)
14. Нестерюк Олександра Юріївна (110)
15. Німчук Злата Євгеніївна (106)
16. Пасічник Марина Олександрівна (110)
17. Ройлян Христина Едуардівна (103)
18. Рябкова Віталіна Сергіївна (103)
19. Синчук Каріна Валентинівна (109)
20. Скрипа Андрій Ілліч (108)
21. Солтис Вадим Юрійович (107)
22. Тарасюк Діана Миколаївна (108)
23. Тихонюк Анна Іванівна (103)
24. Ткаченко Крістіна Володимирівна (102)
25. Тодосюк Галина Василівна (103)
26. Тоненька Діана Костянтинівна (123)
27. Трубчанінов Костянтин Сергійович
28. Халчевська Анастасія Едуардівна (123)
29. Чернівчан Станіслав Олегович (123)

Медіація – Кафедра публічного права, Костя Д.В.


ПІБ (номер групи)
1. Вербівський Ігор Романович (101)
2. Ардель Діана Степанівна (103)
3. Ясинівська Катерина Павлівна (101)
4. Тиводар Тарас Юрійович (103)
5. Паламарчук Ангеліна Іванівна (106)
6. Цибуляк Вадим Русланович (102)
7. Гондурак Лілія Іванівна (101)
8. Лабик Анастасія Русланівна (101)
9. Ільніцький Владислав Аркадійович (103)
10. Хімчинська Анастасія Богданівна (102)
11. Пілат Яна Василівна (102)
12. Тодорук Лілія Любомирівна (102)
13. Совецький Денис Олегович (102)
14. Облучинська Крістіна Валентинівна (104)
15. Кейван Мар’яна Ігорівна (107)
16. Чопчик Христина Віталіївна (101)
17. Лукіянчук Ростислав Віталійович (102)
18. Співак Яна-Ангеліна Русланівна (102)
19. Андрійчук Михайло Андрійович (103)
20. Паш Ярина Василівна (101)
21. Маланка Олександра Іванівна (101)
22. Максим’юк Яна Едуардівна (107)
23. Горецька Валерія Миколаївна (101)
24. Синяк Ольга Володимирівна (106)
25. Максимова Аліна Олегівна (102)
26. Овачук Руслан Васильович (102)

Конституційна скарга: практикум – Кафедра публічного права, Подорожна Т.С.


ПІБ (номер групи)
1. Аксентій Марина Миколаївна (106)
2. Голодянка Христина Володимирівна (109)
3. Голубова Олександра Віталіївна (110)
4. Грис Тамара Олександрівна (107)
5. Гунько Катерина Русланівна (107)
6. Івасишин Оксана Ігорівна (108)
7. Кладько Оксана Сергіївна (109)
8. Ковальчук Анастасія Юріївна (110)
9. Козьмич Анна Олександрівна (110)
10. Колесник Анна Олегівна (107)
11. Кузяк Марко Ігорович (106)
12. Курилюк Ганна Юріївна (107)
13. Лагодович Микола Васильович (110)
14. Малярик Петро Іванович (102)
15. Оношка Василь Анатолійович (110)
16. Павлюк Іванна Василівна (109)
17. Пасічник Марина Олександрівна (110)
18. Петровська Віра Сергіївна (107)
19. Сад Юрій Русланович (110)
20. Стругевич Діана Юріївна (106)
21. Тарасюк Діана Миколаївна (108)
22. Товтинюк Ангеліна Василівна (107)
23. Цибуляк Вадим Русланович (102)
24. Шибко Олександра Сергіївна (106)
25. Штефура Анна-Марія Романівна (110)

2 курс (4-й семестр: вересень-грудень 2018р.):

Судова медицина – Кафедра юридичної психології, Гриндей Л.М.


ПІБ (номер групи)
1. Бакун Володимир Ігорович (102)
2. Банческу Аліна Дмитрівна (105)
3. Безручак Людмила Вікторівна (105)
4. Берча Діана Іванівна (108)
5. Бєлоус Вадим Віталійович (109)
6. Богач Іван Васильович (105)
7. Борейко Юлiя Борисiвна (104)
8. Боровець Роман Олексійович (104)
9. Вакарюк Валерія Русланівна (106)
10. Василенко Владислав Віталійович (102)
11. Венгринюк Сергій Володимирович (106)
12. Верстюк Олег Олегович (109)
13. Віблей Марія Іванівна (105)
14. Вудвуд Богдан Володимирович (105)
15. Глинчук Іванна Віталіївна (109)
16. Голубова Олександра Віталіївна (110)
17. Гуз Сабіна Георгіївна (109)
18. Гундерчук Анастасія Володимирівна (103)
19. Гунько Катерина Русланівна (107)
20. Демчук Іванна Вячеславівна (105)
21. Другакова Аліна Олександрівна (108)
22. Дутко Надія Володимирівна (109)
23. Житарь Роман Георгійович (109)
24. Завацька Христина Олегівна (106)
25. Ковценюк Аліна Віталіївна (108)
26. Колос Анастасія Іванівна (107)
27. Косован Аліна Романівна (110)
28. Кравець Аліна Віталіївна (106)
29. Лагодович Микола Васильович (110)
30. Листопад Олександра Сергіївна (103)
31. Лубко Юлія Анатоліївна (105)
32. Лупашко Павло-Чиприян Іванович (109)
33. Максимова Аліна Олегівна (102)
34. Малярик Петро Іванович (102)
35. Маркушевська Ірина Михайлівна (103)
36. Меглей Христина Юріївна (109)
37. Мех Андрій Зіновійович (101)
38. Мех Степан Зіновійович (102)
39. Миндюк Тетяна Василівна (104)
40. Мужилівський Дмитро Валерійович (105)
41. Наконечна Марія Андріївна (105)
42. Настюк Денис Васильович (101)
43. Нестерюк Олександра Юріївна (110)
44. Оношка Василь Анатолійович (110)
45. Павлюк Іванна Василівна (109)
46. Паламарчук Ангеліна Іванівна (106)
47. Панчук Анастасія Андріївна (105)
48. Петранюк Юлія Тарасівна (105)
49. Платановська Оксана Русланівна (102)
50. Рибак Анастасія Вікторівна (106)
51. Рябкова Віталіна Сергіївна (103)
52. Савіцька Юлія Володимирівна (103)
53. Сагадін Маріна Ігорівна (102)
54. Сад Юрій Русланович (110)
55. Синчук Каріна Валентинівна (109)
56. Cиняк Ольга Володимирівна (106)
57. Скрипа Андрій Ілліч (108)
58. Смівка Христина Ігорівна (108)
59. Соловей Аліна Петрівна (108)
60. Ткаченко Крістіна Володимирівна (102)
61. Товтинюк Ангеліна Василівна (107)
62. Тодосюк Галина Василівна (103)
63. Туховська Анастасія Юріївна (102)
64. Фалібога Христина Петрівна (105)
65. Шульгач Катерина Юріївна (105)
66. Яворенко Таїсія Юрівна (104)
67. Яремак Діана Романівна (109)

Поліцейське право – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Аксентій Марина Миколаївна (106)
2. Бєлоус Вадим Віталійович (109)
3. Білокопита Дана Валентинівна (103)
4. Білоус Ірина Віталіївна (104)
5. Борденюк Михайло Русланович (104)
6. Брижатий Ігор Євгенович (110)
7. Бухало Марина Сергіївна (105)
8. Василенко Владислав Віталійович (102)
9. Ватаманюк Микола Русланович (109)
10. Верстюк Олег Олегович (109)
11. Віцінгловська Софія Петрівна (105)
12. Герман Тетяна Михайлівна (122)
13. Гордієвич Іван Володимирович (104)
14. Горецький Денис Олександрович (109)
15. Грубляк Дмитро Олегович (104)
16. Гуз Сабіна Георгіївна (109)
17. Гундерчук Анастасія Володимирівна (103)
18. Дробот Георгій Іванович (108)
19. Дутко Надія Володимирівна (109)
20. Єнекюк Василь Георгійович (107)
21. Карлійчук Андрій Васильович (108)
22. Катрінін Маріан Васильович (103)
23. Кейван Мар’яна Ігорівна (107)
24. Кобаскі Василь Іванович (109)
25. Ковалик Анна-Марія Богданівна (122)
26. Ковальський Ярослав Ігорович (104)
27. Ковальчук Анастасія Юріївна (110)
28. Колесник Анна Олегівна (107)
29. Корпалюк Альона Олександрівна (109)
30. Кулик Віталій Ігорович (108)
31. Кучер Олег Андрійович (107)
32. Лагодович Микола Васильович (110)
33. Лесик Василь Васильович (109)
34. Листопад Олександра Сергіївна (103)
35. Лупашко Павло-Чиприян Іванович (109)
36. Максим’юк Яна Едуардівна (107)
37. Малуш Дмитро Ілліч (106)
38. Малярик Петро Іванович (102)
39. Меглей Христина Юріївна (109)
40. Мех Андрій Зіновійович (101)
41. Мех Степан Зіновійович (102)
42. Німчук Злата Євгеніївна (106)
43. Облучинська Крістіна Валентинівна (104)
44. Паламарчук Ангеліна Іванівна (106)
45. Пілат Яна Василівна (102)
46. Позднякова Діана Ігорівна (104)
47. Попович Іларіон Олегович (103)
48. Потапчук Сергій Олександрович (109)
49. Романюк Вікторія Романівна (110)
50. Синчук Каріна Валентинівна (109)
51. Cиняк Ольга Володимирівна (106)
52. Сімонишен Владислав Русланович (107)
53. Слижук Віолетта Іванівна (110)
54. Смівка Христина Ігорівна (108)
55. Солтис Вадим Юрійович (107)
56. Сорочан Василь Мирзомуродович (104)
57. Стемковський Дмитро Юрійович (107)
58. Стойка Владислав Володимирович (103)
59. Тиводар Тарас Юрійович (103)
60. Хімчинська Анастасія Богданівна (102)
61. Хом’як Олег Ярославович (108)
62. Шибко Олександра Сергіївна (106)
63. Штефура Анна-Марія Романівна (110)
64. Щербань Назарій Васильович (106)
65. Яшнюк Андрій Васильович (107)

Професійна іноземна мова (4-й семестр)


ПІБ (номер групи)
1. Бакун Володимир Ігорович (102)
2. Біла Світлана Дмитрівна (104)
3. Бойчук Ольга Олександрівна (108)
4. Брижатий Ігор Євгенович (110)
5. Вербівський Ігор Романович (101)
6. Гарбуз Андрій Олегович (104)
7. Гондурак Лілія Іванівна (101)
8. Горащук Олександр-Іван Петрович (104)
9. Горецька Валерія Миколаївна (101)
10. Грищук Назар Володимирович (103)
11. Другакова Аліна Олександрівна (108)
12. Дудник Олександр Вікторович (105)
13. Івасишин Оксана Ігорівна (108)
14. Іщук Олександр Вікторович (101)
15. Калинчук Михайло Васильович (105)
16. Кальницький Максим Романович (101)
17. Кейван Мар’яна Ігорівна (107)
18. Коваль Юрій Олександрович (101)
19. Козьмук Віталій Васильович (101)
20. Кривінський Сергій Романович (110)
21. Кузяк Марко Ігорович (106)
22. Кулик Віталій Ігорович (108)
23. Лабик Анастасія Русланівна (101)
24. Лавренюк Марина Олегівна (101)
25. Ліпко Олена Сергіївна (108)
26. Лук’яненко Анна Владиславівна (106)
27. Маланка Олександра Іванівна (101)
28. Манастирська Дарія Сергіївна (106)
29. Мантуляк Яна Сергіївна (104)
30. Матевощук Вадим Вікторович (104)
31. Назарчук Денис Валентинович (106)
32. Настюк Денис Васильович (101)
33. Остапенко Віталій Вікторович (105)
34. Паш Ярина Василівна (101)
35. Рибак Анастасія Вікторівна (106)
36. Ройлян Христина Едуардівна (103)
37. Сидорук Любомир Віталійович (110)
38. Слижук Віолетта Іванівна (110)
39. Соловей Аліна Петрівна (108)
40. Солтис Христина Петрівна (101)
41. Співак Яна-Ангеліна Русланівна (102)
42. Тарасюк Діана Миколаївна (108)
43. Тихонюк Анна Іванівна (103)
44. Тодорук Лілія Любомирівна (102)
45. Трубчанінов Костянтин Сергійович (101)
46. Харена Дмитро Дмитрович (105)
47. Хом’як Лілія Теодорівна (104)
48. Чопчик Христина Віталіївна (101)
49. Шарафін Олександр Володимирович (101)
50. Штефура Анна-Марія Романівна (110)
51. Ясинівська Катерина Павлівна (101)

Кримінологія – Кафедра кримінального права і криміналістики, Гусар Л.В.


ПІБ (номер групи)
1. Бєдний Іван Михайлович (108)
2. Бухало Марина Сергіївна (105)
3. Віцінгловська Софія Петрівна (105)
4. Грубляк Дмитро Олегович (104)
5. Денисенко Ігор Володимирович (108)
6. Дробот Георгій Іванович (108)
7. Дудник Олександр Вікторович (105)
8. Єнекюк Василь Георгійович (102)
9. Козярук Віталіна Віталіївна (110)
10. Колос Анастасія Іванівна (107)
11. Корпалюк Альона Олександрівна (109)
12. Кучер Олег Андрійович (107)
13. Лукіянчук Ростислав Віталійович (102)
14. Малуш Дмитро Ілліч (106)
15. Манастирська Дарія Сергіївна (106)
16. Мантуляк Яна Сергіївна (104)
17. Маркушевська Ірина Михайлівна (103)
18. Матевощук Вадим Вікторович (104)
19. Нашеба Андрій Сергійович (106)
20. Овачук Руслан Васильович (102)
21. Ожгевич Микола Петрович (108)
22. Орищук Андрій Вікторович (101)
23. Павлик Назар Валерійович (107)
24. Павлюк Іванна Василівна (109)
25. Паш Ярина Василівна (101)
26. Попельницький Максим Андрійович (105)
27. Романюк Вікторія Романівна (110)
28. Савчук Ксенія Василівна (110)
29. Скрипа Андрій Ілліч (108)
30. Совецький Денис Олегович (102)
31. Солтис Вадим Юрійович (107)
32. Солтис Христина Петрівна (101)
33. Стойка Владислав Володимирович (103)
34. Ткачук Андрій Іванович (104)
35. Товтинюк Ангеліна Василівна (104)
36. Трубчанінов Костянтин Сергійович (101)
37. Фокін Павло Олегович (101)
38. Харена Дмитро Дмитрович (105)
39. Хом’як Олег Ярославович (108)
40. Чорний Іван Володимирович (102)
41. Шульгач Катерина Юріївна (105)
42. Яворенко Таїсія Юрівна (104)
43. Янцевич Андрій Олександрович (106)

Насильницька злочинність неповнолітніх – Кафедра кримінального права і криміналістики, Нікітіна О.А.


ПІБ (номер групи)
1. Аксентій Марина Миколаївна (106)
2. Банческу Аліна Дмитрівна (105)
3. Безручак Людмила Вікторівна (105)
4. Берча Діана Іванівна (108)
5. Білоус Ірина Віталіївна (104)
6. Боровець Роман Олексійович (104)
7. Венгринюк Сергій Володимирович (106)
8. Віблей Марія Іванівна (105)
9. Вудвуд Богдан Володимирович (105)
10. Гарбуз Андрій Олегович (104)
11. Глинчук Іванна Віталіївна (109)
12. Горащук Олександр – Іван Петрович (107)
13. Грис Тамара Олександрівна (107)
14. Гунько Катерина Русланівна (107)
15. Житарь Роман Георгійович (109)
16. Колесник Анна Олегівна (107)
17. Кузяк Марко Ігорович (106)
18. Курилюк Ганна Юріївна (107)
19. Ліпко Олена Сергіївна (108)
20. Лубко Юлія Анатоліївна (105)
21. Мельник Ангеліна Петрівна (104)
22. Миндюк Тетяна Василівна (104)
23. Мужилівський Дмитро Валерійович (105)
24. Наконечна Марія Андріївна (105)
25. Овачук Руслан Васильович (102)
26. Орищук Андрій Вікторович (101)
27. Панчук Анастасія Андріївна (105)
28. Петранюк Юлія Тарасівна (105)
29. Позднякова Діана Ігорівна (104)
30. Прополя Катерина Вікторівна (107)
31. Сагадін Маріна Ігорівна (102)
32. Стругевич Діана Юріївна (106)
33. Тарасюк Діана Миколаївна (108)
34. Туховська Анастасія Юріївна (102)
35. Шибко Олександра Сергіївна (106)
36. Щербань Назарій Васильович (106)
37. Яремак Діана Романівна (109)

Основи ораторського мистецтва – Кафедра Європейського права та порівняльного правознавства, Меленко С.Г.


ПІБ (номер групи)
1. Андріїшин Лілія Василівна (123)
2. Андрухович Валентин Ярославович (122)
3. Бальон Христина Іванівна (123)
4. Биркова Юлія Вадимівна (121)
5. Булмасова Катерина Олександрівна (123)
6. Вудвуд Катерина Сергіївна (121)
7. Гиман Юлія Іванівна (121)
8. Глуговська Катерина Михайлівна (121)
9. Горган Інеса Вікторівна (122)
10. Гулей Ліна Василівна (122)
11. Гумінілович Тетяна Орестівна (122)
12. Данилюк Іван Анатолійович (122)
13. Дуткевич Владислав Віталійович (122)
14. Запорожець Анастасія Павлівна (122)
15. Кваснікевич Вікторія Дмитрівна (121)
16. Клипак Мар’яна Іванівна (121)
17. Коротун Вікторія Олегівна (123)
18. Костовська Владислава Ігорівна (121)
19. Лиса Діана-Марія Олегівна (121)
20. Міщишина Анна Ігорівна (123)
21. Мукан Анастасія Олегівна (123)
22. Настащук Владислав Іванович (123)
23. Озерова Анастасія Олегівна (123)
24. Отрода Христина Андріївна (123)
25. Петричук Катерина Олександрівна (123)
26. Проскурняк Олег Ігорович (107)
27. Рафальська Діана Василівна (123)
28. Семіон Інеса Іллівна (122)
29. Сеник Аліна Іванівна (123)
30. Синишин Денис Сергійович (122)
31. Снігур Микола Васильович (121)
32. Станкевич Яна Іванівна (121)
33. Тащук Артур Валерійович (123)
34. Тоненька Діана Костянтинівна (123)
35. Халчевська Анастасія Едуардівна (123)
36. Шапурко Орися Михайлівна (123)
37. Шурубура Володимир Сергійович (121)

Нотаріат та нотаріальні процедури – Кафедра публічного права, Романюк І.І.


ПІБ (номер групи)
Об’єднана група
1. Адамко Ірина Валеріївна (305)
2. Баб’юк Іван Петрович (302)
3. Біла Світлана Дмитрівна (104)
4. Білокопита Дана Валентинівна (103)
5. Вакарюк Валерія Русланівна (106)
6. Гаврилів Назарій Русланович (311)
7. Герман Ірина Петрівна (310)
8. Герман Тетяна Михайлівна (122)
9. Граничний Назар Андрійович (102)
10. Гринько Вячеслав Юрійович (123)
11. Грищук Назар Володимирович (103)
12. Дудка Михайло Іванович (311)
13. Івасишин Оксана Ігорівна (108)
14. Калин Олександра Іванівна (310)
15. Карлійчук Андрій Васильович (108)
16. Ковалик Анна-Марія Богданівна (122)
17. Ковальчук Валентин Сергійович (310)
18. Козярук Віталіна Віталіївна (110)
19. Максим’юк Яна Едуардівна (107)
20. Марку Костянтин Васильович (311)
21. Микитюк Богдан Васильович (306)
22. Михальчук Вікторія Іванівна (103)
23. Німчук Злата Євгеніївна (106)
24. Остапенко Віталій Вікторович (105)
25. Павлик Назар Валерійович (107)
26. Пасічник Марина Олександрівна (110)
27. Поп”юк Ілля Анатолійович (311)
28. Посіда Ірина Ігорівна (309)
29. Прополя Катерина Вікторівна (107)
30. Скицько Олена Василівна (310)
31. Стругевич Діана Юріївна (106)
32. Тодосюк Галина Василівна (103)
33. Фалібога Христина Петрівна (105)
34. Хом’як Лілія Теодорівна (104)
35. Шевчук Наталія Миколаївна (310)
36. Якімчук Юлія Олегівна (301)

Правове регулювання ринку нерухомості – Кафедра приватного права, Никифорак В.М.


ПІБ (номер групи)
1. Ардель Діана Степанівна (103)
2. Богач Іван Васильович (105)
3. Вербівський Ігор Романович (101)
4. Гондурак Лілія Іванівна (101)
5. Горецька Валерія Миколаївна (101)
6. Загарюк Вікторія Петрівна (121)
7. Іщук Олександр Вікторович (101)
8. Коваль Юрій Олександрович (101)
9. Козьмич Анна Олександрівна (110)
10. Лабик Анастасія Русланівна (101)
11. Лавренюк Марина Олегівна (101)
12. Лукіянчук Ростислав Віталійович (102)
13. Максимова Аліна Олегівна (102)
14. Маланка Олександра Іванівна (101)
15. Меленко Оксана Сергіївна (122)
16. Михальчук Вікторія Іванівна (103)
17. Пілат Яна Василівна (102)
18. Ройлян Христина Едуардівна (103)
19. Рябкова Віталіна Сергіївна (103)
20. Савіцька Юлія Володимирівна (103)
21. Сад Юрій Русланович (110)
22. Співак Яна-Ангеліна Русланівна (102)
23. Тихонюк Анна Іванівна (103)
24. Ткаченко Крістіна Володимирівна (102)
25. Тодорук Лілія Любомирівна (102)
26. Хімчинська Анастасія Богданівна (102)
27. Цибуляк Вадим Русланович (102)
28. Чопчик Христина Віталіївна (101)
29. Шарафін Олександр Володимирович (101)
30. Ясинівська Катерина Павлівна (101)

Аналітика в міжнародних відносинах – Кафедра Європейського права та порівняльного правознавства, Маник А.З.


ПІБ (номер групи)
1. Андріїшин Лілія Василівна (123)
2. Андрухович Валентин Ярославович (122)
3. Бойчук Михайло Володимирович (122)
4. Булмасова Катерина Олександрівна (123)
5. Бурлаченко Єгор Олегович (123)
6. Вудвуд Катерина Сергіївна (121)
7. Горган Інеса Вікторівна (122)
8. Гринько Вячеслав Юрійович (123)
9. Данилюк Іван Анатолійович (122)
10. Жабокріцька Яна Вікторівна (122)
11. Запорожець Анастасія Павлівна (122)
12. Зарубайко Юлія Козьмівна (122)
13. Отрода Христина Андріївна (123)
14. Пентелюк Владислав Васильович (123)
15. Піган Анастасія Русланівна (122)
16. Рафальська Діана Василівна (123)
17. Синишин Денис Сергійович (122)
18. Стефюк Анастасія Русланівна (122)
19. Тащук Артур Валерійович (123)
20. Чернівчан Станіслав Олегович (123)

Вплив рішень міжнародних судових установ на розвиток міжнародного права – Кафедра Європейського права та порівняльного правознавства, Маник А.З.


ПІБ (номер групи)
1. Гиман Юлія Іванівна (121)
2. Глуговська Катерина Михайлівна (121)
3. Грижук Павло Валерiйович (123)
4. Гулей Ліна Василівна (122)
5. Гумінілович Тетяна Орестівна (122)
6. Загарюк Вікторія Петрівна (121)
7. Кваснікевич Вікторія Дмитрівна (121)
8. Клипак Мар’яна Іванівна (121)
9. Ковтунович Андрій Олегович (121)
10. Коротун Вікторія Олегівна (123)
11. Лиса Діана-Марія Олегівна (121)
12. Меленко Оксана Сергіївна (122)
13. Міщишина Анна Ігорівна (123)
14. Сеник Аліна Іванівна (123)
15. Снігур Микола Васильович (121)
16. Станкевич Яна Іванівна (121)
17. Стефюк Анастасія Русланівна (122)
18. Тарновецький Іван Іванович (121)
19. Тоненька Діана Костянтинівна (123)

Звернення до ЄСПЛ – Кафедра Європейського права та порівняльного правознавства, Чепель О.Д.


ПІБ (номер групи)
1. Бойчук Михайло Володимирович (122)
2. Бурлаченко Єгор Олегович (123)
3. Грижук Павло Валерiйович (123)
4. Жабокріцька Яна Вікторівна (122)
5. Зарубайко Юлія Козьмівна (122)
6. Ковтунович Андрій Олегович (121)
7. Костовська Владислава Ігорівна (121)
8. Настащук Владислав Іванович (123)
9. Озерова Анастасія Олегівна (123)
10. Пентелюк Владислав Васильович (123)
11. Піган Анастасія Русланівна (122)
12. Плугаторик Марина Михайлівна (121)
13. Слічна Анастасія Ігорівна (121)
14. Тарновецький Іван Іванович (121)
15. Халчевська Анастасія Едуардівна (123)
16. Шапурко Орися Михайлівна (123)
17. Шурубура Володимир Сергійович (121)

3 курс (5-й семестр: вересень-грудень 2018р.):

Муніципальне право – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Аксані Ганна Іллівна (205)
2. Барило Даяна Миколаівна (206)
3. Бендяк Максим Іванович (206)
4. Бірев Христина Леонідівна (203)
5. Бірова Віолета Густавівна (205)
6. Бобик Маріна Олександрівна (202)
7. Бондаревич Вікторія Василівна (207)
8. Бондарук Ярина Віталіївна (203)
9. Брейтар Юлія Олегівна (203)
10. Будей Павло Віталійович (206)
11. Бурлак Богдан Олександрович (203)
12. Буценко Марія Олегівна (209)
13. Вацик Віталія Василівна (204)
14. Венгринович Наталія Ігорівна (208)
15. Вірста Георгій Васильович (203)
16. Вознюк Олена Олександрівна (207)
17. Вольський Олександр Олександрович (207)
18. Гонцарюк Альбіна Володимирівна (202)
19. Грабовецька Марія Василівна (206)
20. Грамажора Євгенія Ярославівна (206)
21. Гризак Володимир Миколайович (205)
22. Грицина Дарія Вікторівна (204)
23. Губчук Маргарита Анатоліївна (205)
24. Данильчук Владислав Романович (202)
25. Дарій Вікторія Олександрівна (206)
26. Дейнека Андрій Леонідович (205)
27. Дністрянська Ганна Володимирівна (206)
28. Домброван Іванна Вікторівна (206)
29. Дорощук Ірина Миколаївна (203)
30. Дульгер Олена Віталіївна (204)
31. Дутчак Ольга Мирославівна (206)
32. Дячук Інна Миколаївна (208)
33. Жмуд Володимир Володимирович (205)
34. Жук Ілля Вікторович (207)
35. Жумига Олександр Андрійович (206)
36. Зеленський Артем Михайлович (208)
37. Іванчук Андрій Володимирович (204)
38. Ісаєнко Владислав Олегович (204)
39. Карнаух Лілія Валеріївна (207)
40. Кириляк Микола Васильович (209)
41. Кізан Лілія Іванівна (209)
42. Кіпа Дмитро Олександрович (207)
43. Колпаков Іван Андрійович (203)
44. Корчак Вероніка Ігорівна (204)
45. Костенко Катерина Сергіївна (204)
46. Костиник Юрій Олегович (208)
47. Котовська Христина Сергіївна (209)
48. Леляк Діана Петрівна (207)
49. Литвинюк Дмитро Олександрович (204)
50. Лук`ян Валерія Олександрівна (201)
51. Лялік Юлія Мар’янівна (209)
52. Магей Михайло Михайлович (208)
53. Марчук Денис Олександрович (208)
54. Мацегора Олег Володимирович (208)
55. Мелешинський Валерій Вікторович (204)
56. Миронець Ніколь Ярославівна (205)
57. Миронюк Анна Миколаївна (201)
58. Михайлюк Анастасія Іванівна (205)
59. Михайлюк Ліана Анатоліївна (205)
60. Морозов Антон Сергійович (207)
61. Мудрак Олександр Васильович (207)
62. Мукосій Владислав Анатолійович (206)
63. Негря Іван Іванович (204)
64. Олійник Соломія Ігорівна (204)
65. Пазюк Марина Василівна (201)
66. Паламар Христина Андріївна (207)
67. Побуринний Степан Петрович (203)
68. Полелюк Олена Олександрівна (205)
69. Попеску Олександрина Василівна (206)
70. Придій Василь Степанович (208)
71. Приймак Максим Юрійович (205)
72. Пужняк Ірина Василівна (203)
73. Руснак Крістіна Михайлівна (203)
74. Рябий Андрій Олегович (202)
75. Савчук Марія Вікторівна (206)
76. Саломатіна Єлизавета Сергіївна (204)
77. Сеник Іванна Ігорівна (208)
78. Середницький Андрій Володимирович (201)
79. Слізінська Анна Романівна (204)
80. Слободян Ангеліна Олегівна (206)
81. Сова Артур Валерійович (205)
82. Соник Ангеліна Дмитрівна (206)
83. Сорохан Арсен Юрійович (206)
84. Тарновецький Максим Миколайович (202)
85. Твардовська Яна Романівна (204)
86. Тимчук Мар’яна Миколаївна (207)
87. Тодораш Тетяна Віталіївна (202)
88. Томчук Ярослав Ігорович (204)
89. Трендовська Лілія Миколаївна (205)
90. Федоричко Корнелія Михайлівна (204)
91. Фомнюк Наталія Володимиріна (209)
92. Фортуна Павло Русланович (203)
93. Цуркан Олексій Миколайович (203)
94. Чепишко Іван Михайлович (207)
95. Чорна Марина Іванівна (209)
96. Швед Ярослав Сергійович (208)
97. Шилюк Тетяна Олексіївна (205)
98. Яворський Владислав Олександрович (207)

Професійна іноземна мова (5-й семестр)


ПІБ (номер групи)
1. Андрійків Христина Ігорівна (202)
2. Білецька Катерина Олександрівна (201)
3. Бойчук Анна Олександрівна (202)
4. Бондаревич Вікторія Василівна (207)
5. Братко Петро Дмитрович (208)
6. Бронецька Діана Романівна (202)
7. Бурла Тетяна Георгіївна (202)
8. Васько Ірина Богданівна (202)
9. Вацик Віталія Василівна (204)
10. Виклюк Олена Володимирівна (201)
11. Вознюк Олена Олександрівна (207)
12. Гальчук Володимир Васильович (201)
13. Гатеж Вадим Михайлович (201)
14. Гонцарюк Альбіна Володимирівна (202)
15. Гончар Олег Олександрович (201)
16. Дробко Валентина Марківна (207)
17. Іонуц Ніколетта Миколаївна (204)
18. Карпюк Михайло Савович (201)
19. Кіпа Дмитро Олександрович (207)
20. Козак Аделіна Романівна (209)
21. Котовська Христина Сергіївна (209)
22. Курятник Катерина Вікторівна (207)
23. Лазарюк Ірина Олександрівна (201)
24. Леляк Діана Петрівна (207)
25. Литвиненко Андрій Володимирович (201)
26. Лук`ян Валерія Олександрівна (201)
27. Магей Михайло Михайлович (208)
28. Малецька Юлія Петрівна (202)
29. Миронюк Анна Миколаївна (201)
30. Морозов Антон Сергійович (207)
31. Мудрак Олександр Васильович (207)
32. Назарчук Олена Ігорівна (201)
33. Пазюк Марина Василівна (201)
34. Паламар Христина Андріївна (207)
35. Рейпашій Ніколетта Федорівна (202)
36. Середницький Андрій Володимирович (201)
37. Сірик Віолета Василівна (207)
38. Скоробогата Руслана Василівна (201)
39. Смолій Софія Михайлівна (202)
40. Сорохан Арсен Юрійович (206)
41. Стефанчук Ольга Іванівна (202)
42. Тарновецький Максим Миколайович (202)
43. Тимчук Ігор Віталійович (202)
44. Тимчук Мар’яна Миколаївна (207)
45. Ткач Анна Олександрівна (201)
46. Токарик Роман Андрійович (201)
47. Томашик Ірина Романівна (201)
48. Хміль Тарас Олександрович (201)
49. Шевчук Віталій Андрійович (201)
50. Якібчук Іван Васильович (202)

Судова практика вирішення виборчих спорів – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Бірев Христина Леонідівна (203)
2. Бондарук Ярина Віталіївна (203)
3. Брейтар Юлія Олегівна (203)
4. Буценко Марія Олегівна (209)
5. Вітрук Ірина Володимирівна (207)
6. Гризак Володимир Миколайович (205)
7. Губчук Маргарита Анатоліївна (205)
8. Дорощук Ірина Миколаївна (203)
9. Зеленський Артем Михайлович (208)
10. Іваніцький Павло Сергійович (206)
11. Іванчук Андрій Володимирович (204)
12. Ісаєнко Владислав Олегович (204)
13. Кириляк Микола Васильович (209)
14. Кізан Лілія Іванівна (209)
15. Козак Аделіна Романівна (209)
16. Косован Анастасія Василівна (208)
17. Костенко Катерина Сергіївна (204)
18. Костиник Юрій Олегович (208)
19. Краучук Христина Григорівна (209)
20. Литвинюк Дмитро Олександрович (204)
21. Лютий Василь Сергійович (206)
22. Лялік Юлія Мар’янівна (209)
23. Марчук Денис Олександрович (208)
24. Мацегора Олег Володимирович (208)
25. Олійник Соломія Ігорівна (204)
26. Онищук Валентин Бориславович (204)
27. Осадчук Тетяна Володимирівна (208)
28. Павелко Ольга Степанівна (209)
29. Пилипюк Євгеній Володимирович (203)
30. Плеван Юлія Георгіївна (209)
31. Постолатій Роміна Святославівна (208)
32. Пужняк Ірина Василівна (203)
33. Руснак Крістіна Михайлівна (203)
34. Рябий Андрій Олегович (202)
35. Саломатіна Єлизавета Сергіївна (204)
36. Самсонюк Олександра Сергіївна (208)
37. Слізінська Анна Романівна (204)
38. Сова Артур Валерійович (205)
39. Старух Каріна Олегівна (205)
40. Стефанчук Ольга Іванівна (202)
41. Твардовська Яна Романівна (204)
42. Томчук Ярослав Ігорович (204)
43. Трендовська Лілія Миколаївна (205)
44. Федоричко Корнелія Михайлівна (204)
45. Шилюк Тетяна Олексіївна (205)

Психологія юрисдикційних процесів – Кафедра юридичної психології, Гриндей Л.М.


ПІБ (номер групи)
1. Барило Даяна Миколаівна (206)
2. Бігунков Максим Юрійович (203)
3. Бірова Віолета Густавівна (205)
4. Бобик Маріна Олександрівна (202)
5. Весельська Яна Станіславівна (205)
6. Вірста Георгій Васильович (203)
7. Грабовецька Марія Василівна (206)
8. Гуменюк Ірина Віталіївна (203)
9. Дарій Вікторія Олександрівна (206)
10. Дністрянська Ганна Володимирівна (206)
11. Домброван Іванна Вікторівна (206)
12. Дутчак Ольга Мирославівна (206)
13. Жумига Олександр Андрійович (206)
14. Іваніцький Павло Сергійович (206)
15. Корчак Вероніка Ігорівна (204)
16. Костишин Уляна Михайлівна (205)
17. Кудрявцева Анастасія Ігорівна (204)
18. Мукосій Владислав Анатолійович (206)
19. Онищук Валентин Бориславович (204)
20. Пилипюк Євгеній Володимирович (203)
21. Попадюк Богдан Дмитрович (203)
22. Попеску Олександрина Василівна (206)
23. Рисінський Максим Юрійович (203)
24. Савчук Марія Вікторівна (206)
25. Скрипник Ірина Віталіївна (204)
26. Сливка Денис Віталійович (203)
27. Слободян Ангеліна Олегівна (206)
28. Соник Ангеліна Дмитрівна (206)
29. Старух Каріна Олегівна (203)
30. Цуркан Олексій Миколайович (203)
31. Швед Ярослав Сергійович (208)

Публічна служба – Кафедра публічного права, Федорчук М.Д.


ПІБ (номер групи)
1. Бендяк Максим Іванович (206)
2. Бешлега В’ячеслав Іванович (209)
3. Бігунков Максим Юрійович (203)
4. Боднар Владислав Ігорович (207)
5. Бурла Тетяна Георгіївна (202)
6. Данильчук Владислав Романович (202)
7. Дудар Владислав Ігорович (209)
8. Дульгер Олена Віталіївна (204)
9. Курятник Катерина Вікторівна (207)
10. Мелешинський Валерій Вікторович (204)
11. Михайлюк Анастасія Іванівна (205)
12. Негря Іван Іванович (204)
13. Павелко Ольга Степанівна (209)
14. Плеван Юлія Георгіївна (209)
15. Побуринний Степан Петрович (203)
16. Попадюк Богдан Дмитрович (203)
17. Рисінський Максим Юрійович (203)
18. Романчук Віталій Геранійович (209)
19. Сливка Денис Віталійович (203)
20. Токарик Роман Андрійович (201)
21. Фортуна Павло Русланович (203)
22. Хміль Тарас Олександрович (201)

Призначення покарання – Кафедра кримінального права і криміналістики, Ющик О.І.


ПІБ (номер групи)
1. Бешлега В’ячеслав Іванович (209)
2. Бойко Сергій Ярославович (201)
3. Бронецька Діана Романівна (202)
4. Будей Павло Віталійович (206)
5. Гончар Олег Олександрович (201)
6. Дейнека Андрій Леонідович (205)
7. Іонуц Ніколетта Миколаївна (204)
8. Карпюк Михайло Савовоич (201)
9. Назарчук Олена Ігорівна (201)
10. Пентелейчук Ігор Петрович (209)
11. Помайба Андрій Миколайович (203)
12. Приймак Максим Юрійович (205)
13. Романчук Віталій Геранійович (209)
14. Середа Віталій Петрович (203)
15. Сілкін Никифор Віталійович (209)
16. Скоробогата Руслана Василівна (201)
17. Смолій Софія Михайлівна (202)
18. Стецула Роман Васильович (209)
19. Тодораш Тетяна Віталіївна (202)
20. Чупак Микола Мугурович (209)
21. Шевчук Віталій Андрійович (201)

Групова злочинність – Кафедра кримінального права і криміналістики, Жаровська Г.П.


ПІБ (номер групи)
1. Андрійків Христина Ігорівна (202)
2. Білецька Катерина Олександрівна (201)
3. Бойчук Анна Олександрівна (202)
4. Васько Ірина Богданівна (202)
5. Гатеж Вадим Михайлович (201)
6. Грицина Дарія Вікторівна (204)
7. Гуменюк Ірина Віталіївна (203)
8. Краучук Христина Григорівна (209)
9. Кудрявцева Анастасія Ігорівна (204)
10. Малецька Юлія Петрівна (202)
11. Помайба Андрій Миколайович (203)
12. Сілкін Никифор Віталійович (209)
13. Скрипник Ірина Віталіївна (204)
14. Тимчук Ігор Віталійович (202)
15. Ткач Анна Олександрівна (201)
16. Якібчук Іван Васильович (202)

3 курс (6-й семестр: вересень-грудень 2018р.):

Людські права та інформація – Кафедра людських прав, Максимюк О.Д.


ПІБ (номер групи)
1. Аксані Ганна Іллівна (205)
2. Барило Даяна Миколаівна (206)
3. Бешлега В’ячеслав Іванович (209)
4. Бігунков Максим Юрійович (203)
5. Бірова Віолета Густавівна (205)
6. Бойчук Дмитро Миколайович (209)
7. Бондарук Ярина Віталіївна (203)
8. Братко Петро Дмитрович (208)
9. Брейтар Юлія Олегівна (203)
10. Бурлак Богдан Олександрович (203)
11. Буценко Марія Олегівна (204)
12. Вацик Віталія Василівна (204)
13. Весельська Яна Станіславівна (205)
14. Вірста Георгій Васильович (203)
15. Вольський Олександр Олександрович (207)
16. Грабовецька Марія Василівна (206)
17. Грамажора Євгенія Ярославівна (206)
18. Гризак Володимир Миколайович (205)
19. Губчук Маргарита Анатоліївна (205)
20. Дарій Вікторія Олександрівна (206)
21. Дністрянська Ганна Володимирівна (206)
22. Домброван Іванна Вікторівна (206)
23. Дорощук Ірина Миколаївна (203)
24. Дудар Владислав Ігорович (209)
25. Дульгер Олена Віталіївна (204)
26. Дутчак Ольга Мирославівна (206)
27. Жмуд Володимир Володимирович (205)
28. Жук Ілля Вікторович (207)
29. Жумига Олександр Андрійович (206)
30. Іваніцький Павло Сергійович (206)
31. Карнаух Лілія Валеріївна (207)
32. Кізан Лілія Іванівна (209)
33. Козак Аделіна Романівна (209)
34. Колпаков Іван Андрійович (203)
35. Корчак Вероніка Ігорівна (204)
36. Костишин Уляна Михайлівна (205)
37. Котовська Христина Сергіївна (209)
38. Кудрявцева Анастасія Ігорівна (204)
39. Кузь Світлана Петрівна (208)
40. Кузь Світлана Петрівна (208)
41. Леляк Діана Петрівна (207)
42. Лютий Василь Сергійович (206)
43. Лялік Юлія Мар’янівна (209)
44. Марчук Денис Олександрович (208)
45. Мелешинський Валерій Вікторович (204)
46. Миронець Ніколь Ярославівна (205)
47. Михайлюк Анастасія Іванівна (205)
48. Михайлюк Ліана Анатоліївна (205)
49. Морозов Антон Сергійович (207)
50. Мукосій Владислав Анатолійович (206)
51. Негря Іван Іванович (204)
52. Олійник Соломія Ігорівна (204)
53. Онищук Валентин Бориславович (204)
54. Павелко Ольга Степанівна (209)
55. Паламар Христина Андріївна (207)
56. Пентелейчук Ігор Петрович (209)
57. Пилипюк Євгеній Володимирович (203)
58. Плеван Юлія Георгіївна (209)
59. Побуринний Степан Петрович (203)
60. Полелюк Олена Олександрівна (205)
61. Попадюк Богдан Дмитрович (203)
62. Попеску Олександрина Василівна (206)
63. Пужняк Ірина Василівна (203)
64. Рисінський Максим Юрійович (203)
65. Романчук Віталій Геранійович (209)
66. Рябий Андрій Олегович (202)
67. Савчук Марія Вікторівна (206)
68. Саломатіна Єлизавета Сергіївна (204)
69. Сеник Іванна Ігорівна (208)
70. Середа Віталій Петрович (203)
71. Сілкін Никифор Віталійович (209)
72. Скрипник Ірина Віталіївна (204)
73. Сливка Денис Віталійович (203)
74. Слізінська Анна Романівна (204)
75. Слободян Ангеліна Олегівна (206)
76. Сова Артур Валерійович (205)
77. Соник Ангеліна Дмитрівна (206)
78. Стецула Роман Васильович (209)
79. Стоян Тетяна Олександрівна (202)
80. Тодораш Тетяна Віталіївна (202)
81. Трендовська Лілія Миколаївна (205)
82. Федоричко Корнелія Михайлівна (204)
83. Фомнюк Наталія Володимиріна (209)
84. Фортуна Павло Русланович (203)
85. Цуркан Олексій Миколайович (203)
86. Чепишко Іван Михайлович (207)
87. Чорна Марина Іванівна (209)
88. Швед Ярослав Сергійович (208)

Децентралізація публічної влади (практикум) – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Аксані Ганна Іллівна (205)
2. Барило Даяна Миколаівна (206)
3. Бендяк Максим Іванович (206)
4. Бірова Віолета Густавівна (205)
5. Будей Павло Віталійович (206)
6. Бурлак Богдан Олександрович (203)
7. Вацик Віталія Василівна (204)
8. Венгринович Наталія Ігорівна (208)
9. Вітрук Ірина Володимирівна (207)
10. Грабовецька Марія Василівна (206)
11. Грамажора Євгенія Ярославівна (206)
12. Данильчук Владислав Романович (202)
13. Дарій Вікторія Олександрівна (206)
14. Дейнека Андрій Леонідович (205)
15. Дністрянська Ганна Володимирівна (206)
16. Домброван Іванна Вікторівна (206)
17. Дульгер Олена Віталіївна (204)
18. Дутчак Ольга Мирославівна (206)
19. Жук Ілля Вікторович (207)
20. Жумига Олександр Андрійович (206)
21. Іваніцький Павло Сергійович (206)
22. Іванчук Андрій Володимирович (204)
23. Ісаєнко Владислав Олегович (204)
24. Кириляк Микола Васильович (209)
25. Кізан Лілія Іванівна (209)
26. Колпаков Іван Андрійович (203)
27. Корчак Вероніка Ігорівна (204)
28. Костенко Катерина Сергіївна (204)
29. Костиник Юрій Олегович (208)
30. Кудрявцева Анастасія Ігорівна (204)
31. Литвинюк Дмитро Олександрович (204)
32. Мацегора Олег Володимирович (208)
33. Мукосій Владислав Анатолійович (206)
34. Негря Іван Іванович (204)
35. Онищук Валентин Бориславович (204)
36. Осадчук Тетяна Володимирівна (208)
37. Пилипюк Євгеній Володимирович (203)
38. Побуринний Степан Петрович (203)
39. Полелюк Олена Олександрівна (205)
40. Попеску Олександрина Василівна (206)
41. Постолатій Роміна Святославівна (208)
42. Приймак Максим Юрійович (205)
43. Рябий Андрій Олегович (202)
44. Савчук Марія Вікторівна (206)
45. Сеник Іванна Ігорівна (208)
46. Скрипник Ірина Віталіївна (204)
47. Слободян Ангеліна Олегівна (206)
48. Стоян Тетяна Олександрівна (202)
49. Твардовська Яна Романівна (204)
50. Томчук Ярослав Ігорович (204)
51. Фомнюк Наталія Володимиріна (209)
52. Фортуна Павло Русланович (203)
53. Чорна Марина Іванівна (209)
54. Швед Ярослав Сергійович (208)

Професійна іноземна мова (6-й семестр)


ПІБ (номер групи)
1. Білецька Катерина Олександрівна (201)
2. Бондаревич Вікторія Василівна (207)
3. Братко Петро Дмитрович (208)
4. Бронецька Діана Романівна (202)
5. Бурла Тетяна Георгіївна (202)
6. Венгринович Наталія Ігорівна (208)
7. Виклюк Олена Володимирівна (201)
8. Вознюк Олена Олександрівна (207)
9. Гальчук Володимир Васильович (201)
10. Гатеж Вадим Михайлович (201)
11. Гонцарюк Альбіна Володимирівна (202)
12. Гончар Олег Олександрович (201)
13. Дробко Валентина Марківна (207)
14. Іонуц Ніколетта Миколаївна (204)
15. Ісаєнко Владислав Олегович (204)
16. Карпюк Михайло Савович (201)
17. Кіпа Дмитро Олександрович (207)
18. Котовська Христина Сергіївна (209)
19. Курятник Катерина Вікторівна (207)
20. Лазарюк Ірина Олександрівна (201)
21. Леляк Діана Петрівна (207)
22. Литвиненко Андрій Володимирович (201)
23. Лук`ян Валерія Олександрівна (201)
24. Магей Михайло Михайлович (208)
25. Миронюк Анна Миколаївна (201)
26. Михайлюк Анастасія Іванівна (205)
27. Морозов Антон Сергійович (207)
28. Мудрак Олександр Васильович (207)
29. Назарчук Олена Ігорівна (201)
30. Пазюк Марина Василівна (201)
31. Паламар Христина Андріївна (207)
32. Рейпашій Ніколетта Федорівна (202)
33. Середницький Андрій Володимирович (201)
34. Сірик Віолета Василівна (207)
35. Скоробогата Руслана Василівна (201)
36. Смолій Софія Михайлівна (202)
37. Сорохан Арсен Юрійович (206)
38. Старух Каріна Олегівна (205)
39. Стефанчук Ольга Іванівна (202)
40. Тарновецький Максим Миколайович (202)
41. Тимчук Ігор Віталійович (202)
42. Тимчук Мар’яна Миколаївна (207)
43. Ткач Анна Олександрівна (201)
44. Токарик Роман Андрійович (201)
45. Томашик Ірина Романівна (201)
46. Хміль Тарас Олександрович (201)
47. Шевчук Віталій Андрійович (201)
48. Якібчук Іван Васильович (202)

Криміналістика – Кафедра кримінального права і криміналістики, Василова-Карвацька О.В.


ПІБ (номер групи)
1. Андрійків Христина Ігорівна (202)
2. Бешлега В’ячеслав Іванович (209)
3. Бігунков Максим Юрійович (203)
4. Білецька Катерина Олександрівна (201)
5. Бірев Христина Леонідівна (203)
6. Бойко Сергій Ярославович (201)
7. Бондарук Ярина Віталіївна (203)
8. Брейтар Юлія Олегівна (203)
9. Бронецька Діана Романівна (202)
10. Буценко Марія Олегівна (209)
11. Васько Ірина Богданівна (202)
12. Вірста Георгій Васильович (203)
13. Грицина Дарія Вікторівна (204)
14. Губчук Маргарита Анатоліївна (205)
15. Гуменюк Ірина Віталіївна (203)
16. Дейнека Андрій Леонідович (205)
17. Дудар Владислав Ігорович (209)
18. Іонуц Ніколетта Миколаївна (204)
19. Краучук Христина Григорівна (209)
20. Курятник Катерина Вікторівна (207)
21. Магей Михайло Михайлович (208)
22. Мацегора Олег Володимирович (208)
23. Павелко Ольга Степанівна (209)
24. Пентелейчук Ігор Петрович (209)
25. Плеван Юлія Георгіївна (209)
26. Помайба Андрій Миколайович (203)
27. Попадюк Богдан Дмитрович (203)
28. Приймак Максим Юрійович (205)
29. Пужняк Ірина Василівна (203)
30. Рисінський Максим Юрійович (203)
31. Руснак Крістіна Михайлівна (203)
32. Сілкін Никифор Віталійович (209)
33. Сірик Віолета Василівна (207)
34. Скоробогата Руслана Василівна (201)
35. Сливка Денис Віталійович (203)
36. Слізінська Анна Романівна (204)
37. Смолій Софія Михайлівна (202)
38. Сова Артур Валерійович (205)
39. Тарновецький Максим Миколайович (202)
40. Ушакова Ксенія Олександрівна (201)
41. Федоричко Корнелія Михайлівна (204)
42. Цуркан Олексій Миколайович (203)
43. Шевчук Віталій Андрійович (201)
44. Шилюк Тетяна Олексіївна (205)

Сімейне право – Кафедра приватного права, Процьків Н.М.


ПІБ (номер групи)
1. Бірев Христина Леонідівна (203)
2. Бобик Маріна Олександрівна (202)
3. Бойко Сергій Ярославович (201)
4. Бурла Тетяна Георгіївна (202)
5. Гальчук Володимир Васильович (201)
6. Гатеж Вадим Михайлович (201)
7. Гонцарюк Альбіна Володимирівна (202)
8. Гончар Олег Олександрович (201)
9. Гуменюк Ірина Віталіївна (203)
10. Дорощук Ірина Миколаївна (203)
11. Карпюк Михайло Савович (201)
12. Лазарюк Ірина Олександрівна (201)
13. Литвиненко Андрій Володимирович (201)
14. Лук`ян Валерія Олександрівна (201)
15. Малецька Юлія Петрівна (202)
16. Миронюк Анна Миколаївна (201)
17. Назарчук Олена Ігорівна (201)
18. Олійник Соломія Ігорівна (204)
19. Пазюк Марина Василівна (201)
20. Рейпашій Ніколетта Федорівна (202)
21. Руснак Крістіна Михайлівна (203)
22. Середницький Андрій Володимирович (201)
23. Стефанчук Ольга Іванівна (202)
24. Ткач Анна Олександрівна (201)
25. Токарик Роман Андрійович (201)
26. Трендовська Лілія Миколаївна (205)
27. Хміль Тарас Олександрович (201)
28. Шилюк Тетяна Олексіївна (205)

Судова практика вирішення спорів щодо встановлення місцевих податків і зборів: практикум – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Бобик Маріна Олександрівна (202)
2. Гризак Володимир Миколайович (205)
3. Зеленський Артем Михайлович (208)
4. Іванчук Андрій Володимирович (204)
5. Карнаух Лілія Валеріївна (207)
6. Кириляк Микола Васильович (209)
7. Кіпа Дмитро Олександрович (207)
8. Козак Аделіна Романівна (209)
9. Косован Анастасія Василівна (208)
10. Костенко Катерина Сергіївна (204)
11. Костиник Юрій Олегович (208)
12. Литвинюк Дмитро Олександрович (204)
13. Лютий Василь Сергійович (206)
14. Лялік Юлія Мар’янівна (209)
15. Марчук Денис Олександрович (208)
16. Осадчук Тетяна Володимирівна (208)
17. Постолатій Роміна Святославівна (208)
18. Саломатіна Єлизавета Сергіївна (204)
19. Самсонюк Олександра Сергіївна (208)
20. Соник Ангеліна Дмитрівна (206)
21. Сорохан Арсен Юрійович (206)
22. Твардовська Яна Романівна (204)
23. Томчук Ярослав Ігорович (204)

4 курс (7-й семестр: вересень-грудень 2018р.):

Податкове право – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Амарій Дмитро Степанович (308)
2. Бекиш Ігор Володимирович (308)
3. Бойко Дмитро Геннадійович (304)
4. Борис Андрій Сергійович (306)
5. Борщівська Альбіна Олександрівна (305)
6. Боярина Юлія Сергіївна (304)
7. Буймістрюк Олександр Русланович (306)
8. Василенко Андрій Володимирович (308)
9. Гаврилів Назарій Русланович (311)
10. Гаврилюк Ольга Євгенівна (303)
11. Гаврилюк Павло Ігорович (308)
12. Гаврилюк Уляна Василівна (305)
13. Гайдюк Тарас Ігорович (306)
14. Гетьман Владислав Андрійович (305)
15. Гіглава Катерина Сергіївна (307)
16. Гордій Віталій Володимирович (304)
17. Греков Микола Миколайович (304)
18. Гуйван Марина Віталіївна (307)
19. Гусак Катерина Геннадіївна (309)
20. Драгула Анжела Федорівна (303)
21. Дударчук Ілля Олександрович (306)
22. Дятко Микола Сергійович (306)
23. Житарюк Артур Олегович (312)
24. Жмуд Дмитро Володимирович (306)
25. Йосифів Юрій Михайлович (304)
26. Каменщик Дмитро Вікторович (303)
27. Кашул Ігор Вікторович (306)
28. Кирстк Тетяна Миколаївна (308)
29. Киселиця Олена Сергіївна (304)
30. Клейменов Ігор Євгенович (306)
31. Коцур Ірина Сергіївна (303)
32. Краков’ян Іванна Олександрівна (308)
33. Крамар Олена Володимирівна (303)
34. Красовський Григорій Васильович (312)
35. Кузьо Володимир Романович (305)
36. Курцеба Марія Петрівна (304)
37. Куцький Сергій Вікторович (305)
38. Лендел Яна Степанівна (304)
39. Липчук Василь Васильович (308)
40. Литвиненко Альона Вадимівна (308)
41. Лісовий Владислав Сергійович (306)
42. Майстришена Юлія Василівна (306)
43. Мандрик Марія Миколаївна (303)
44. Мацібурка Христина Степанівна (307)
45. Михайлюк Андрій Ярославович (305)
46. Михальчук Ален Мирославович (306)
47. Мігай Владислав Віталійович (308)
48. Місько Карина Вікторівна (307)
49. Мовчан Олег Васильович (312)
50. Нагорняк Ліліана Михайлівна (306)
51. Ненчин Микола Миколайович (307)
52. Ованесян Карен Джонійович (304)
53. Остафійчук Анастасія Миколаївна (303)
54. Панасюк Катерина Олександрівна (307)
55. Паушак Юлія Ярославівна (308)
56. Пискливець Віктор Вікторович (303)
57. Пятницька Крістіна Вікторівна (303)
58. Рудик Дмитро Сергійович (307)
59. Рущин Олександра Іванівна (305)
60. Сабов Еріка Юріївна (307)
61. Савіцька Лідія Дмитрівна (307)
62. Семенюк Андрій Романович (306)
63. Симанишин Тетяна Олександрівна (304)
64. Сківернічук Ніколета Миколаївна (309)
65. Сливка Богдан Сергійович (304)
66. Солтисяк Тетяна Володимирівна (304)
67. Столока Анна Миколаївна (307)
68. Столярчук Христина Вікторівна (303)
69. Сухоменюк Вікторія Станіславівна (304)
70. Тиха Христина Іванівна (309)
71. Тодорюк Марина Русланівна (306)
72. Триліх Юлія Ігорівна (307)
73. Химера Костянтин Артурович (302)
74. Холод Владислава Юріївна (307)
75. Хомин Віктор Юрійович (308)
76. Челебій Дмитро Васильович (308)
77. Швець Денис Павлович (308)
78. Шпачук Тетяна Ярославівна (303)
79. Ястремська Карина Леонтіївна (303)
80. Ящемський Олександр Михайлович (303)

Професійна іноземна мова (7-й семестр)


ПІБ (номер групи)
1. Андрущак Вадим Сергійович (307)
2. Бербенюк Ольга-Тетяна Миколаївна (310)
3. Бойко Дмитро Геннадійович (304)
4. Боярина Юлія Сергіївна (304)
5. Буджак Тарас Володимирович (301)
6. Булега Наталія Сергіївна (311)
7. Герман Ірина Петрівна (310)
8. Гетьман Владислав Андрійович (305)
9. Гіглава Катерина Сергіївна (307)
10. Гордій Віталій Володимирович (304)
11. Денисюк Галина Анатоліївна (310)
12. Довганюк Денис Сергійович (301)
13. Дутчин Анжеліка Володимирівна (303)
14. Задорожняк Юлія Олександрівна (303)
15. Зварич Аліна Василівна (311)
16. Ільчишин Юрій Русланович (304)
17. Йосифів Юрій Михайлович (304)
18. Калин Олександра Іванівна (310)
19. Каменщик Дмитро Вікторович (303)
20. Кирстк Тетяна Миколаївна (308)
21. Клим Христина Василівна (301)
22. Кравецька Анастасія Олегівна (301)
23. Крамар Олена Володимирівна (303)
24. Кучерява Анна Василівна (302)
25. Лаворик Максим Іванович (307)
26. Лісний Володимир Романович (307)
27. Маринюк Дмитро Сергійович (311)
28. Маркушевська Оксана Михайлівна (302)
29. Матвійчук Софія Юріївна (302)
30. Мельничук Ірина Андріївна (310)
31. Мойсова Олександра Василівна (301)
32. Навродцька Богдана Павлівна (302)
33. Панасюк Катерина Олександрівна (307)
34. Паскар Каріна Сергіївна (301)
35. Паушак Іван Володимирович (307)
36. Паушак Юлія Ярославівна (308)
37. Пискливець Віктор Вікторович (303)
38. Руденко Вікторія Сергіївна (307)
39. Рудик Дмитро Сергійович (307)
40. Савіцька Лідія Дмитрівна (307)
41. Сенюк Тетяна Андріївна (302)
42. Скицько Олена Василівна (310)
43. Сорохан Віталій Іванович (303)
44. Стецька Ірина Миколаївна (303)
45. Столока Анна Миколаївна (307)
46. Товарніцький Олександр Романович (312)
47. Триліх Юлія Ігорівна (307)
48. Хахалін Микола Васильович (312)
49. Холод Владислава Юріївна (307)
50. Худоярова Альона Вячеславівна (110)
51. Цимбалюк Андрій Ігорович (302)
52. Чернявська Анна Олексіївна (302)
53. Чолак Мартіна Олександрівна (307)
54. Шатропа Юлія Ігорівна (302)
55. Шевчук Наталія Миколаївна (310)
56. Шпунярська Наталія Любомирівна (303)
57. Штефлюк Василь Іванович (307)
58. Якобенюк Діана Михайлівна (310)
59. Ящемський Олександр Михайлович (303)

Заходи кримінально-правового впливу – Кафедра кримінального права і криміналістики, Ющик О.І.


ПІБ (номер групи)
1. Баран Аделіна Олексіївна (312)
2. Бекиш Ігор Володимирович (308)
3. Бербенюк Ольга-Тетяна Миколаївна (310)
4. Біднов Денис Сергійович (302)
5. Будяк Юлія Володимирівна (306)
6. Буймістрюк Олександр Русланович (306)
7. Бучко Артем Іванович (312)
8. Бушила Катерина Валеріївна (309)
9. Василенко Андрій Володимирович (308)
10. Віцінгловська Іванна Петрівна (309)
11. Гаврилюк Павло Ігорович (308)
12. Галичанський Нікіта Олегович (311)
13. Гуцул Анатолій Валентинович (309)
14. Дралюк Ірина Олегівна (309)
15. Завальнюк Станіслав Васильович (308)
16. Кириляк Крістіна Юріївна (306)
17. Краков’ян Іванна Олександрівна (308)
18. Куртку Маріна Тодорівна (309)
19. Куцький Сергій Вікторович (305)
20. Лазоренко Ангеліна Юріївна (310)
21. Ласійчук Інна Дмитрівна (309)
22. Липчук Василь Васильович (308)
23. Литвиненко Альона Вадимівна (308)
24. Майстришена Юлія Василівна (306)
25. Маленький Микола Олександрович (312)
26. Маркушевська Оксана Михайлівна (302)
27. Мартинюк Олександр Петрович (309)
28. Матвійчук Софія Юріївна (302)
29. Мельничук Ірина Андріївна (310)
30. Михайлюк Андрій Ярославович (305)
31. Мігай Владислав Віталійович (308)
32. Мовчан Олег Васильович (312)
33. Ненчин Микола Миколайович (307)
34. Паращук Денис Вікторович (309)
35. Паушак Іван Володимирович (307)
36. Стінкова Олена Іванівна (309)
37. Трачук Ніколета Іллічна (306)
38. Тріфонова Вікторія Володимирівна (309)
39. Тучак Соломія Іванівна (309)
40. Черкез Михайло Георгійович (308)
41. Чолак Мартіна Олександрівна (307)
42. Чорний Вадим Сергійович (310)
43. Швець Денис Павлович (308)
44. Шевчук Микола Олегович (311)
45. Штефюк Олександр Миколайович (309)
46. Якімчук Юлія Олегівна (301)

Тактика розслідування злочинів – Кафедра кримінального права і криміналістики, Чорней С.В.


ПІБ (номер групи)
1. Амарій Дмитро Степанович (308)
2. Андрієш Юрій Вячеславович (311)
3. Арефієва Ксенія Романівна (302)
4. Бойчук Сергій Петрович (311)
5. Булега Наталія Сергіївна (311)
6. Бучинська Ольга Сергіївна (308)
7. Бучко Артем Іванович (312)
8. Вальків Анастасія Михайлівна (310)
9. Гінгуляк Анастасія Борисівна (310)
10. Гончуляк Вікторія Василівна (302)
11. Гуфенко Михайло Максимович (311)
12. Дудка Михайло Іванович (311)
13. Дутчин Анжеліка Володимирівна (303)
14. Забєліна Анастасія Сергіївна (301)
15. Завальнюк Станіслав Васильович (308)
16. Задорожняк Юлія Олександрівна (303)
17. Іванів Лілія Олегівна (301)
18. Ілащук Максим Сергійович (311)
19. Каптар Павло Васильович (311)
20. Кізян Юлія Олександрівна (305)
21. Ковальчук Валентин Сергійович (310)
22. Курцеба Марія Петрівна (304)
23. Лазоренко Ангеліна Юріївна (310)
24. Максимюк Анна Георгіївна (301)
25. Маринюк Дмитро Сергійович (311)
26. Мелашенко Євгенія Олегівна (301)
27. Папроцький Роман Анатолійович (305)
28. Половинська Ангеліна Василівна (302)
29. Пятницька Крістіна Вікторівна (303)
30. Скульська Владислава Ігорівна (301)
31. Солтисяк Тетяна Володимирівна (304)
32. Сорохан Віталій Іванович (303)
33. Столярчук Христина Вікторівна (303)
34. Харюк Анна Тарасівна (310)
35. Челебій Дмитро Васильович (308)
36. Шпунярська Наталія Любомирівна (303)
37. Ястремська Карина Леонтіївна (303)

Кваліфікація злочинів: практикум – Кафедра кримінального права і криміналістики, Шевчук А.В.


ПІБ (номер групи)
1. Андрущак Вадим Сергійович (307)
2. Арефієва Ксенія Романівна (302)
3. Бойчук Сергій Петрович (311)
4. Борис Андрій Сергійович (306)
5. Борщівська Альбіна Олександрівна (305)
6. Вальків Анастасія Михайлівна (310)
7. Гавалешко Дмитро Миколайович (301)
8. Гінгуляк Анастасія Борисівна (310)
9. Губченко Андрій Сергійович (301)
10. Гусак Катерина Геннадіївна (309)
11. Гуфенко Михайло Максимович (311)
12. Денисюк Галина Анатоліївна (310)
13. Дудка Михайло Іванович (311)
14. Жмуд Дмитро Володимирович (306)
15. Забєліна Анастасія Сергіївна (301)
16. Ілащук Максим Сергійович (311)
17. Калин Олександра Іванівна (310)
18. Каптар Павло Васильович (311)
19. Левчук Інна Михайлівна (311)
20. Лопата Олександр Валерійович (305)
21. Марку Костянтин Васильович (311)
22. Мацьопа Оксана Анатоліївна (301)
23. Микитюк Богдан Васильович (306)
24. Мойсова Олександра Василівна (301)
25. Папроцький Роман Анатолійович (305)
26. Рущин Олександра Іванівна (305)
27. Синько Ганна Іванівна (311)
28. Скицько Олена Василівна (310)
29. Сливка Богдан Сергійович (304)
30. Старчук Марина Віталіївна (301)
31. Стецька Ірина Миколаївна (303)
32. Харюк Анна Тарасівна (310)
33. Худоярова Альона Вячеславівна (310)
34. Шатропа Юлія Ігорівна (302)
35. Шевчук Наталія Миколаївна (310)
36. Якобенюк Діана Михайлівна (310)

Валютне право – Кафедра публічного права, Вакарюк Л.В.


ПІБ (номер групи)
1. Біднов Денис Сергійович (301)
2. Буджак Тарас Володимирович (301)
3. Віцінгловська Іванна Петрівна (309)
4. Губченко Андрій Сергійович (301)
5. Долга Ольга Володимирівна (302)
6. Зварич Аліна Василівна (311)
7. Іванів Лілія Олегівна (301)
8. Ісар Христина Андріївна (302)
9. Кілару Олег Віталійович (301)
10. Клейменов Ігор Євгенович (306)
11. Клим Христина Василівна (301)
12. Кравецька Анастасія Олегівна (301)
13. Лопата Олександр Валерійович (305)
14. Максимюк Анна Георгіївна (301)
15. Мацьопа Оксана Анатоліївна (301)
16. Мелашенко Євгенія Олегівна (301)
17. Павлюк Марія Іванівна (301)
18. Пога Володимир Михайлович (304)
19. Попадюк Діана Миколаївна (309)
20. Проскурняк Богдан Васильович (301)
21. Сенюк Тетяна Андріївна (302)
22. Скульська Владислава Ігорівна (301)
23. Соболевський Андрій Романович (302)
24. Солтисяк Іван Миколайович (302)
25. Старчук Марина Віталіївна (301)
26. Тріфонова Вікторія Володимирівна (309)
27. Тучак Соломія Іванівна (309)
28. Федчук Ігор Олександрович (302)
29. Химера Костянтин Артурович (302)
30. Цимбалюк Андрій Ігорович (302)
31. Чернявська (Лайтер) Анна Олексіївна (302)
32. Якимчук Ілона Русланівна (301)
33. Якімчук Юлія Олегівна (301)

Насильницькі злочини – Кафедра кримінального права і криміналістики, Гусар Л.В.


ПІБ (номер групи)
1. Андрієш Юрій Вячеславович (311)
2. Буз Ганна Іванівна (304)
3. Бучинська Ольга Сергіївна (308)
4. Бушила Катерина Валеріївна (309)
5. Венгринюк Юлія Володимирівна (304)
6. Гавалешко Дмитро Миколайович (301)
7. Гончуляк Вікторія Василівна (302)
8. Греков Микола Миколайович (304)
9. Довганюк Денис Сергійович (301)
10. Дралюк Ірина Олегівна (309)
11. Киселиця Олена Сергіївна (304)
12. Кілару Олег Віталійович (301)
13. Красовський Григорій Васильович (312)
14. Куртку Маріна Тодорівна (309)
15. Лендел Яна Степанівна (304)
16. Навродцька Богдана Павлівна (302)
17. Ованесян Карен Джонійович (304)
18. Пога Володимир Михайлович (304)
19. Попадюк Діана Миколаївна (309)
20. Симанишин Тетяна Олександрівна (304)
21. Сківернічук Ніколета Миколаївна (309)
22. Скрипник Діана Олегівна (309)
23. Стінкова Олена Іванівна (309)
24. Сухоменюк Вікторія Станіславівна (304)
25. Товарніцький Олександр Романович (312)
26. Федчук Ігор Олександрович (302)
27. Флора Денис Віталійович (306)
28. Хахалін Микола Васильович (312)
29. Чепіль Наталія Василівна (309)
30. Шмалій Євгенія Юріївна (311)

Психолого-правові засади слідчого судді – Кафедра юридичної психології, Гриндей Л.М.


ПІБ (номер групи)
1. Бондарук Вікторія Віталіївна (311)
2. Буз Ганна Іванівна (304)
3. Вавренюк Оксана Олегівна (312)
4. Вахницька Анастасія Ігорівна (306)
5. Вінтоняк Михайло Васильович (312)
6. Гасан Тетяна Володимирівна (304)
7. Гуйван Марина Віталіївна (307)
8. Гуцул Анатолій Валентинович (309)
9. Журавель Наталія Віталіївна (307)
10. Іванішена Яна Віталіївна (304)
11. Мацібурка Христина Степанівна (307)
12. Місько Карина Вікторівна (307)
13. Паращук Денис Вікторович (309)
14. Посіда Ірина Ігорівна (309)
15. Проскурняк Богдан Васильович (301)
16. Рибак Любомир Валерійович (312)
17. Сабов Еріка Юріївна (307)
18. Скрипник Діана Олегівна (309)
19. Сокальський Богдан Вікторович (308)
20. Тодеріка Анастасія Ігорівна (312)
21. Чепіль Наталія Василівна (309)
22. Черкез Михайло Георгійович (308)
23. Шпачук Тетяна Ярославівна (303)
24. Штефлюк Василь Іванович (307)
25. Штефюк Олександр Миколайович (309)

Адвокатська практика – Кафедра процесуального права, Щербанюк О.В.


ПІБ (номер групи)
1. Баб’юк Іван Петрович (302)
2. Биндю Василь Васильович (312)
3. Гасан Тетяна Володимирівна (304)
4. Герман Ірина Петрівна (310)
5. Гушул Катерина Анатолііївна (310)
6. Данилюк Ольга Ігорівна (305)
7. Карлійчук Юлія Юріївна (305)
8. Кермач Марія Степанівна (305)
9. Кізян Юлія Олександрівна (305)
10. Коцур Ірина Сергіївна (303)
11. Кузик Андріана Миколаївна (305)
12. Кучерява Анна Василівна (302)
13. Лисеєнко Олександр Олександрович (301)
14. Павлюк Марія Іванівна (301)
15. Пендзей Марта Володимирівна (305)
16. Поп’юк Ілля Анатолійович (311)
17. Руденко Вікторія Сергіївна (307)
18. Сичов Богдан Сергійович (303)
19. Соболевський Андрій Романович (302)
20. Сокальський Богдан Вікторович (308)
21. Стечишин Христина Василівна (305)
22. Флора Денис Віталійович (306)
23. Якимчук Михайло Юрійович (310)
24. Янковський Владіслав Андрійович (303)

Право публічного врядування – Кафедра публічного права, Ковбас І.В.


ПІБ (номер групи)
1. Будяк Юлія Володимирівна (306)
2. Вахницька Анастасія Ігорівна (306)
3. Гаврилюк Ольга Євгенівна (303)
4. Долга Ольга Володимирівна (302)
5. Драгула Анжела Федорівна (303)
6. Дударчук Ілля Олександрович (306)
7. Дятко Микола Сергійович (306)
8. Журавель Наталія Віталіївна (307)
9. Ільчишин Юрій Русланович (304)
10. Ісар Христина Андріївна (302)
11. Кашул Ігор Вікторович (306)
12. Кириляк Крістіна Юріївна (306)
13. Клим Андрій Вікторович (306)
14. Кузьо Володимир Романович (305)
15. Лісовий Владислав Сергійович (306)
16. Мандрик Марія Миколаївна (303)
17. Михальчук Ален Мирославович (306)
18. Нагорняк Ліліана Михайлівна (306)
19. Остафійчук Анастасія Миколаївна (303)
20. Семенюк Андрій Романович (306)
21. Тодорюк Марина Русланівна (306)
22. Трачук Ніколета Іллічна (306)
23. Якимчук Ілона Русланівна (301)

Господарське судочинство – Кафедра процесуального права, Бутирська І.А.


ПІБ (номер групи)
1. Адамко Ірина Валеріївна (305)
2. Баб’юк Іван Петрович (302)
3. Гаврилюк Уляна Василівна (305)
4. Гайдюк Тарас Ігорович (306)
5. Гушул Катерина Анатоліївна (310)
6. Данилюк Ольга Ігорівна (305)
7. Карлійчук Юлія Юріївна (305)
8. Кермач Марія Степанівна (305)
9. Ковальчук Валентин Сергійович (310)
10. Кузик Андріана Миколаївна (305)
11. Лаворик Максим Іванович (307)
12. Лісний Володимир Романович (307)
13. Марку Костянтин Васильович (311)
14. Мартинюк Олександр Петрович (309)
15. Микитюк Богдан Васильович (306)
16. Пендзей Марта Володимирівна (305)
17. Поп’юк Ілля Анатолійович (311)
18. Стечишин Христина Василівна (305)
19. Тиха Христина Іванівна (309)
20. Чефурка Андрій Васильович (312)
21. Якимчук Михайло Юрійович (310)

4 курс (8-й семестр: вересень-грудень 2018р.):

Людські права та бізнес – Кафедра людських прав, Максимюк О.Д.


ПІБ (номер групи)
1. Амарій Дмитро Степанович (308)
2. Арефієва Ксенія Романівна (302)
3. Баран Аделіна Олексіївна (312)
4. Біднов Денис Сергійович (302)
5. Бондарук Вікторія Віталіївна (311)
6. Борис Андрій Сергійович (306)
7. Борщівська Альбіна Олександрівна (305)
8. Будяк Юлія Володимирівна (306)
9. Бучко Артем Іванович (312)
10. Вавренюк Оксана Олегівна (312)
11. Василенко Андрій Володимирович (308)
12. Вахницька Анастасія Ігорівна (306)
13. Гаврилюк Ольга Євгенівна (303)
14. Гаврилюк Павло Ігорович (308)
15. Гетьман Владислав Андрійович (305)
16. Гуйван Марина Віталіївна (307)
17. Данилюк Ольга Ігорівна (305)
18. Долга Ольга Володимирівна (302)
19. Дутчин Анжеліка Володимирівна (303)
20. Дятко Микола Сергійович (306)
21. Житарюк Артур Олегович (312)
22. Жмуд Дмитро Володимирович (306)
23. Журавель Наталія Віталіївна (307)
24. Завальнюк Станіслав Васильович (308)
25. Іванів Лілія Олегівна (301)
26. Іванішена Яна Віталіївна (304)
27. Ільчишин Юрій Русланович (304)
28. Ісар Христина Андріївна (302)
29. Карлійчук Юлія Юріївна (305)
30. Кашул Ігор Вікторович (306)
31. Кермач Марія Степанівна (305)
32. Кириляк Крістіна Юріївна (306)
33. Клейменов Ігор Євгенович (306)
34. Клим Христина Василівна (301)
35. Коцур Ірина Сергіївна (303)
36. Кравецька Анастасія Олегівна (301)
37. Краков’ян Іванна Олександрівна (308)
38. Крамар Олена Володимирівна (303)
39. Кузик Андріана Миколаївна (305)
40. Кузьо Володимир Романович (305)
41. Кучерява Анна Василівна (302)
42. Лаворик Максим Іванович (307)
43. Ласійчук Інна Дмитрівна (309)
44. Левчук Інна Михайлівна (311)
45. Литвиненко Альона Вадимівна (308)
46. Лісний Володимир Романович (307)
47. Лісовий Владислав Сергійович (306)
48. Майстришена Юлія Василівна (306)
49. Максимюк Анна Георгіївна (301)
50. Мандрик Марія Миколаївна (303)
51. Маринюк Дмитро Сергійович (311)
52. Мацібурка Христина Степанівна (307)
53. Мелашенко Євгенія Олегівна (301)
54. Микитюк Богдан Васильович (306)
55. Місько Карина Вікторівна (307)
56. Нагорняк Ліліана Михайлівна (306)
57. Остафійчук Анастасія Миколаївна (303)
58. Павлюк Марія Іванівна (301)
59. Паушак Іван Володимирович (307)
60. Пога Володимир Михайлович (304)
61. Проданюк Назар Богданович (303)
62. Проскурняк Богдан Васильович (301)
63. Пятницька Крістіна Вікторівна (303)
64. Рибак Любомир Валерійович (312)
65. Рудик Дмитро Сергійович (307)
66. Рущин Олександра Іванівна (305)
67. Сабов Еріка Юріївна (307)
68. Савіцька Лідія Дмитрівна (307)
69. Семенюк Андрій Романович (306)
70. Синько Ганна Іванівна (311)
71. Сківернічук Ніколета Миколаївна (309)
72. Скульська Владислава Ігорівна (301)
73. Соболевський Андрій Романович (302)
74. Солтисяк Іван Миколайович (302)
75. Сорохан Віталій Іванович (303)
76. Стецька Ірина Миколаївна (303)
77. Стечишин Христина Василівна (305)
78. Столока Анна Миколаївна (307)
79. Столярчук Христина Вікторівна (303)
80. Тодорюк Марина Русланівна (306)
81. Трачук Ніколета Іллічна (306)
82. Триліх Юлія Ігорівна (307)
83. Хомин Віктор Юрійович (308)
84. Челебій Дмитро Васильович (308)
85. Чернявська Анна Олексіївна (302)
86. Шпачук Тетяна Ярославівна (303)
87. Шпунярська Наталія Любомирівна (303)
88. Штефлюк Василь Іванович (307)
89. Якимчук Ілона Русланівна (301)
90. Ястремська Карина Леонтіївна (303)

Виконавче провадження – Кафедра публічного права, Худик А.М.


ПІБ (номер групи)
1. Амарій Дмитро Степанович (308)
2. Андрущак Вадим Сергійович (307)
3. Бекиш Ігор Володимирович (308)
4. Биндю Василь Васильович (312)
5. Борис Андрій Сергійович (306)
6. Борщівська Альбіна Олександрівна (305)
7. Будяк Юлія Володимирівна (306)
8. Буймістрюк Олександр Русланович (306)
9. Василенко Андрій Володимирович (308)
10. Вахницька Анастасія Ігорівна (306)
11. Вінтоняк Михайло Васильович (312)
12. Віцінгловська Іванна Петрівна (309)
13. Гаврилюк Ольга Євгенівна (303)
14. Гаврилюк Павло Ігорович (308)
15. Гаврилюк Уляна Василівна (305)
16. Гетьман Владислав Андрійович (305)
17. Гіглава Катерина Сергіївна (307)
18. Греков Микола Миколайович (304)
19. Данилюк Ольга Ігорівна (305)
20. Драгула Анжела Федорівна (303)
21. Дятко Микола Сергійович (306)
22. Житарюк Артур Олегович (312)
23. Журавель Наталія Віталіївна (307)
24. Завальнюк Станіслав Васильович (308)
25. Іванішена Яна Віталіївна (304)
26. Карлійчук Юлія Юріївна (305)
27. Кашул Ігор Вікторович (306)
28. Кермач Марія Степанівна (305)
29. Кириляк Крістіна Юріївна (306)
30. Кирстк Тетяна Миколаївна (308)
31. Киселиця Олена Сергіївна (304)
32. Кізян Юлія Олександрівна (305)
33. Клим Андрій Вікторович (306)
34. Краков’ян Іванна Олександрівна (308)
35. Крамар Олена Володимирівна (303)
36. Кузик Андріана Миколаївна (305)
37. Кузьо Володимир Романович (305)
38. Курцеба Марія Петрівна (304)
39. Куцький Сергій Вікторович (305)
40. Лаворик Максим Іванович (307)
41. Лендел Яна Степанівна (304)
42. Липчук Василь Васильович (308)
43. Литвиненко Альона Вадимівна (308)
44. Лісний Володимир Романович (307)
45. Лісовий Владислав Сергійович (306)
46. Лопата Олександр Валерійович (305)
47. Майстришена Юлія Василівна (306)
48. Мандрик Марія Миколаївна (303)
49. Михайлюк Андрій Ярославович (305)
50. Михальчук Ален Мирославович (306)
51. Мігай Владислав Віталійович (308)
52. Нагорняк Ліліана Михайлівна (306)
53. Ненчин Микола Миколайович (307)
54. Ованесян Карен Джонійович (304)
55. Остафійчук Анастасія Миколаївна (303)
56. Панасюк Катерина Олександрівна (307)
57. Паушак Іван Володимирович (307)
58. Паушак Юлія Ярославівна (308)
59. Пендзей Марта Володимирівна (305)
60. Пискливець Віктор Вікторович (303)
61. Рибак Любомир Валерійович (311)
62. Рудик Дмитро Сергійович (307)
63. Рущин Олександра Іванівна (305)
64. Сабов Еріка Юріївна (307)
65. Савіцька Лідія Дмитрівна (307)
66. Семенюк Андрій Романович (306)
67. Симанишин Тетяна Олександрівна (304)
68. Сливка Богдан Сергійович (304)
69. Сокальський Богдан Вікторович (308)
70. Солтисяк Тетяна Володимирівна (304)
71. Стечишин Христина Василівна (305)
72. Столока Анна Миколаївна (307)
73. Сухоменюк Вікторія Станіславівна (304)
74. Товарніцький Олександр Романович (312)
75. Тодорюк Марина Русланівна (306)
76. Трачук Ніколета Іллічна (306)
77. Триліх Юлія Ігорівна (307)
78. Тучак Соломія Іванівна (309)
79. Холод Владислава Юріївна (307)
80. Хомин Віктор Юрійович (308)
81. Челебій Дмитро Васильович (308)
82. Чефурка Андрій Васильович (312)
83. Швець Денис Павлович (308)
84. Шпачук Тетяна Ярославівна (303)
85. Штефлюк Василь Іванович (307)
86. Ящемський Олександр Михайлович (303)

Професійна іноземна мова (8-й семестр)


ПІБ (номер групи)
1. Бербенюк Ольга-Тетяна Миколаївна (310)
2. Бойко Дмитро Геннадійович (304)
3. Боярина Юлія Сергіївна (304)
4. Буджак Тарас Володимирович (301)
5. Буз Ганна Іванівна (304)
6. Булега Наталія Сергіївна (311)
7. Вальків Анастасія Михайлівна (310)
8. Герман Ірина Петрівна (310)
9. Гордій Віталій Володимирович (304)
10. Губченко Андрій Сергійович (301)
11. Гушул Катерина Анатолііївна (310)
12. Денисюк Галина Анатоліївна (310)
13. Довганюк Денис Сергійович (301)
14. Дударчук Ілля Олександрович (306)
15. Дутчин Анжеліка Володимирівна (303)
16. Задорожняк Юлія Олександрівна (303)
17. Зварич Аліна Василівна (311)
18. Ільчишин Юрій Русланович (304)
19. Йосифів Юрій Михайлович (304)
20. Калин Олександра Іванівна (310)
21. Каменщик Дмитро Вікторович (303)
22. Кирстк Тетяна Миколаївна (308)
23. Кучерява Анна Василівна (302)
24. Маринюк Дмитро Сергійович (311)
25. Маркушевська Оксана Михайлівна (302)
26. Матвійчук Софія Юріївна (302)
27. Мельничук Ірина Андріївна (310)
28. Мойсова Олександра Василівна (301)
29. Навродцька Богдана Павлівна (302)
30. Паскар Каріна Сергіївна (301)
31. Паушак Юлія Ярославівна (308)
32. Пискливець Віктор Вікторович (303)
33. Сенюк Тетяна Андріївна (302)
34. Скицько Олена Василівна (310)
35. Сорохан Віталій Іванович (303)
36. Стецька Ірина Миколаївна (303)
37. Товарніцький Олександр Романович (312)
38. Хахалін Микола Васильович (312)
39. Химера Костянтин Артурович (302)
40. Худоярова Альона Вячеславівна (310)
41. Цимбалюк Андрій Ігорович (302)
42. Чернявська Анна Олексіївна (302)
43. Шатропа Юлія Ігорівна (302)
44. Шевчук Наталія Миколаївна (310)
45. Шпунярська Наталія Любомирівна (303)
46. Якимчук Михайло Юрійович (310)
47. Якобенюк Діана Михайлівна (310)
48. Ящемський Олександр Михайлович (303)

Кримінальна віктимологія – Кафедра кримінального права і криміналістики, Гусар Л.В.


ПІБ (номер групи)
1. Бекиш Ігор Володимирович (308)
2. Бербенюк Ольга-Тетяна Миколаївна (310)
3. Буймістрюк Олександр Русланович (306)
4. Бушила Катерина Валеріївна (309)
5. Венгринюк Юлія Володимирівна (304)
6. Гавалешко Дмитро Миколайович (301)
7. Гінгуляк Анастасія Борисівна (310)
8. Гончуляк Вікторія Василівна (302)
9. Греков Микола Миколайович (304)
10. Гуцул Анатолій Валентинович (309)
11. Довганюк Денис Сергійович (301)
12. Дралюк Ірина Олегівна (309)
13. Дударчук Ілля Олександрович (306)
14. Забєліна Анастасія Сергіївна (301)
15. Задорожняк Юлія Олександрівна (303)
16. Киселиця Олена Сергіївна (304)
17. Кілару Олег Віталійович (301)
18. Красовський Григорій Васильович (312)
19. Куртку Маріна Тодорівна (309)
20. Ласійчук Інна Дмитрівна (312)
21. Лендел Яна Степанівна (304)
22. Липчук Василь Васильович (308)
23. Лопата Олександр Валерійович (305)
24. Ованесян Карен Джонійович (304)
25. Папроцький Роман Анатолійович (305)
26. Паращук Денис Вікторович (309)
27. Пога Володимир Михайлович (304)
28. Половинська Ангеліна Василівна (302)
29. Попадюк Діана Миколаївна (309)
30. Посіда Ірина Ігорівна (309)
31. Руденко Вікторія Сергіївна (307)
32. Симанишин Тетяна Олександрівна (304)
33. Скрипник Діана Олегівна (309)
34. Скульська Владислава Ігорівна (301)
35. Стінкова Олена Іванівна (309)
36. Сухоменюк Вікторія Станіславівна (304)
37. Тріфонова Вікторія Володимирівна (309)
38. Федчук Ігор Олександрович (302)
39. Харюк Анна Тарасівна (310)
40. Химера Костянтин Артурович (302)
41. Чепіль Наталія Василівна (309)
42. Черкез Михайло Георгійович (308)
43. Шатропа Юлія Ігорівна (302)
44. Швець Денис Павлович (308)

Огляд місця події – Кафедра кримінального права і криміналістики, Боднарук О.М.


ПІБ (номер групи)
1. Андрієш Юрій Вячеславович (311)
2. Баран Аделіна Олексіївна (312)
3. Биндю Василь Васильович (312)
4. Бойчук Сергій Петрович (311)
5. Буз Ганна Іванівна (304)
6. Булега Наталія Сергіївна (311)
7. Бучинська Ольга Сергіївна (308)
8. Бушила Катерина Валеріївна (309)
9. Вальків Анастасія Михайлівна (310)
10. Венгринюк Юлія Володимирівна (304)
11. Гасан Тетяна Володимирівна (304)
12. Гінгуляк Анастасія Борисівна (310)
13. Гуфенко Михайло Максимович (311)
14. Гушул Катерина Анатоліївна (310)
15. Дралюк Ірина Олегівна (309)
16. Ілащук Максим Сергійович (311)
17. Каптар Павло Васильович (311)
18. Кізян Юлія Олександрівна (305)
19. Ковальчук Валентин Сергійович (310)
20. Куртку Маріна Тодорівна (309)
21. Курцеба Марія Петрівна (304)
22. Лазоренко Ангеліна Юріївна (310)
23. Левчук Інна Михайлівна (311)
24. Марку Костянтин Васильович (311)
25. Поп’юк Ілля Анатолійович (311)
26. Синько Ганна Іванівна (311)
27. Сокальський Богдан Вікторович (308)
28. Солтисяк Іван Миколайович (302)
29. Солтисяк Тетяна Володимирівна (304)
30. Харюк Анна Тарасівна (310)
31. Худоярова Альона Вячеславівна (310)
32. Цимбалюк Андрій Ігорович (302)
33. Чефурка Андрій Васильович (312)
34. Чолак Мартіна Олександрівна (307)
35. Чорний Вадим Сергійович (310)
36. Шевчук Микола Олегович (311)
37. Шмалій Євгенія Юріївна (311)
38. Якимчук Михайло Юрійович (310)

Нотаріат та нотаріальні процедури – Кафедра публічного права, Романюк І.І.


ПІБ (номер групи)
Об’єднана група
1. Адамко Ірина Валеріївна (305)
2. Баб’юк Іван Петрович (302)
3. Біла Світлана Дмитрівна (104)
4. Білокопита Дана Валентинівна (103)
5. Вакарюк Валерія Русланівна (106)
6. Гаврилів Назарій Русланович (311)
7. Герман Ірина Петрівна (310)
8. Герман Тетяна Михайлівна (122)
9. Граничний Назар Андрійович (102)
10. Гринько Вячеслав Юрійович (123)
11. Грищук Назар Володимирович (103)
12. Дудка Михайло Іванович (311)
13. Івасишин Оксана Ігорівна (108)
14. Калин Олександра Іванівна (310)
15. Карлійчук Андрій Васильович (108)
16. Ковалик Анна-Марія Богданівна (122)
17. Ковальчук Валентин Сергійович (310)
18. Козярук Віталіна Віталіївна (110)
19. Максим’юк Яна Едуардівна (107)
20. Марку Костянтин Васильович (311)
21. Микитюк Богдан Васильович (306)
22. Михальчук Вікторія Іванівна (103)
23. Німчук Злата Євгеніївна (106)
24. Остапенко Віталій Вікторович (105)
25. Павлик Назар Валерійович (107)
26. Пасічник Марина Олександрівна (110)
27. Поп”юк Ілля Анатолійович (311)
28. Посіда Ірина Ігорівна (309)
29. Прополя Катерина Вікторівна (107)
30. Скицько Олена Василівна (310)
31. Стругевич Діана Юріївна (106)
32. Тодосюк Галина Василівна (103)
33. Фалібога Христина Петрівна (105)
34. Хом’як Лілія Теодорівна (104)
35. Шевчук Наталія Миколаївна (310)
36. Якімчук Юлія Олегівна (301)

Публічна інформація та електронне урядування – Кафедра публічного права, Вакарюк Л.В.


ПІБ (номер групи)
1. Арефієва Ксенія Романівна (302)
2. Баб’юк Іван Петрович (302)
3. Біднов Денис Сергійович (302)
4. Віцінгловська Іванна Петрівна (309)
5. Гончуляк Вікторія Василівна (302)
6. Долга Ольга Володимирівна (302)
7. Зварич Аліна Василівна (311)
8. Іванів Лілія Олегівна (301)
9. Ісар Христина Андріївна (302)
10. Кілару Олег Віталійович (301)
11. Клим Христина Василівна (301)
12. Кравецька Анастасія Олегівна (301)
13. Лисеєнко Олександр Олександрович (301)
14. Маркушевська Оксана Михайлівна (302)
15. Матвійчук Софія Юріївна (302)
16. Михальчук Ален Мирославович (306)
17. Мовчан Олег Васильович (312)
18. Навродцька Богдана Павлівна (302)
19. Паскар Каріна Сергіївна (301)
20. Половинська Ангеліна Василівна (302)
21. Попадюк Діана Миколаївна (309)
22. Проскурняк Богдан Васильович (301)
23. Пятницька Крістіна Вікторівна (303)
24. Сенюк Тетяна Андріївна (302)
25. Соболевський Андрій Романович (302)
26. Столярчук Христина Вікторівна (303)
27. Тріфонова Вікторія Володимирівна (309)
28. Тучак Соломія Іванівна (309)
29. Федчук Ігор Олександрович (302)
30. Якимчук Ілона Русланівна (301)
31. Якімчук Юлія Олегівна (301)
32. Ястремська Карина Леонтіївна (303)

Транснаціональна злочинність – Кафедра кримінального права і криміналістики, Жаровська Г.П.


ПІБ (номер групи)
1. Буджак Тарас Володимирович (301)
2. Гаврилюк Уляна Василівна (305)
3. Гіглава Катерина Сергіївна (307)
4. Денисюк Галина Анатоліївна (310)
5. Забєліна Анастасія Сергіївна (301)
6. Ілащук Максим Сергійович (311)
7. Каптар Павло Васильович (311)
8. Клейменов Ігор Євгенович (306)
9. Красовський Григорій Васильович (312)
10. Максимюк Анна Георгіївна (301)
11. Мартинюк Олександр Петрович (309)
12. Мацьопа Оксана Анатоліївна (301)
13. Мелашенко Євгенія Олегівна (301)
14. Мойсова Олександра Василівна (301)
15. Папроцький Роман Анатолійович (305)
16. Руденко Вікторія Сергіївна (307)
17. Старчук Марина Віталіївна (301)
18. Флора Денис Віталійович (306)
19. Хахалін Микола Васильович (312)
20. Чолак Мартіна Олександрівна (307)
21. Шмалій Євгенія Юріївна (311)

Митне право – Кафедра публічного права, Вдовічен В.А.


ПІБ (номер групи)
1. Андрієш Юрій Вячеславович (312)
2. Бойко Дмитро Геннадійович (304)
3. Бондарук Вікторія Віталіївна (311)
4. Боярина Юлія Сергіївна (304)
5. Бучинська Ольга Сергіївна (308)
6. Вавренюк Оксана Олегівна (312)
7. Гаврилів Назарій Русланович (311)
8. Гордій Віталій Володимирович (304)
9. Гуцул Анатолій Валентинович (309)
10. Драгула Анжела Федорівна (303)
11. Лазоренко Ангеліна Юріївна (310)
12. Мігай Владислав Віталійович (308)
13. Паращук Денис Вікторович (309)
14. Сківернічук Ніколета Миколаївна (309)
15. Скрипник Діана Олегівна (309)
16. Стінкова Олена Іванівна (309)
17. Тодеріка Анастасія Ігорівна (312)
18. Чепіль Наталія Василівна (309)
19. Черкез Михайло Георгійович (308)
20. Штефюк Олександр Миколайович (309)

Застереження: Реєстрацію повинні пройти лише ті студенти чий Вибір ще НЕ відбувся за підсумками 2-х турів.↑

РЕЄСТРАЦІЯ НА 2-Й КУРС

https://goo.gl/forms/WNR15rg8O3mooqPX2

РЕЄСТРАЦІЯ НА 3-Й КУРС

https://goo.gl/forms/nu3YspBQWtODTgLF3

РЕЄСТРАЦІЯ НА 4-Й КУРС

https://goo.gl/forms/CMx7AGmq7GX6Jmth1