Теоретико-практичний семінар «Психологічний аналіз співрозмовника – метод «Ляльковода»

16 лютого 2016 року, за підтримки парламентської групи юридичного факультету, відбувся цікавий захід на тему «Психологічний аналіз співрозмовника – метод «Ляльковода»». Під час цієї події, студенти мали можливість особисто відчути дію маніпулятора за допомогою різних вправ та тренінгів, які провела професійний психолог-практик  – Альона Головіна.

Під час роботи із образами в якості потенційної «жертви» і в якості потенційного «маніпулятора» – студенти схилися до спільної думки, що у кожному із нас присутні ці два елементи і тільки нам обирати: «Ким я хочу стати і чи це потрібно особисто мені?». У результаті тренінгу студенти не тільки дізналися про основні методи протидії, а й змогли зрозуміти та підкреслити основні цінності кожної людини.

Завдячуючи організатору заходу – студенці І курсу юридичного факультету Коцур Ірині – захід зацікавив своєю актуальністю велику кількість студентів та був проведений на високому рівні.