Світлана Хєда – запрошений тренер Сертифікатної програми “Професійна медіація”

Сертифікований медіатор Світлана Хєда проведе низку тренінгів із медіації трудових спорів в рамках сертифікатної програми “Професійна медіація”, що стартує 19 березня 2018 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича при Лабораторії медіації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права.

Світлана Хєда має 10-річний досвід успішного застосування процедури медіації та квазі-медіації для врегулювання трудових спорів і конфліктів, у тому числі пов’язаних із комплаєнс-порушеннями.

Крім того, вона є радником Sayenko Kharenko – однієї із провідних юридичних фірм України, в якій, зокрема, керує напрямками трудового права, захисту персональних даних, антикорупційного комплаєнсу та медіації. Пані Хєда є міжнародно визнаним експертом у всіх перерахованих вище сферах права і вже понад 20 років консультує провідні транснаціональні компанії щодо складних і нестандартних питань трудового права, захисту персональних даних та антикорупційного законодавства.

До приєднання до Sayenko Kharenko Світлана Хєда очолювала Департамент програм в Інституті міжнародного права (м. Вашингтон, округ Колумбія, США), де вона розробила і викладала семінари-тренінги «Антикорупційне регулювання», «Арбітраж та медіація», «Державно-приватне партнерство у сфері інфраструктури», а також «Розробка законодавства» для державних службовців і членів парламентів країн, що розвиваються.