Свято футболу на юридичному факультеті

22 квітня за сприяння Парламентської групи та Профбюро юридичного факультету відбувся турнір з міні-футболу з нагоди 25-річчя відновлення факультету між командами студентів та викладачів. Участь у даному заході взяли всі 5 курсів нашого факультету. Футболісти зіграли 12 матчів у який вміло продемонстрували не тільки свою спортивну підготовку, але і доброзичливий дух суперництва та відмінну командну гру.

У результаті до півфіналу увійшли 4 команди:

• команда викладачів;
  • команда 1 курсу;
  • команда 4 курсу;
  • команда 5 курсу.

Почесне право на вихід у фінал здобули команди 1 та 4 курсу, проте, боротьба за звання переможців була не з легких! І незважаючи на великий потенціал та ентузіазм першокурсників, у яких «немає капітана, бо вони всі вважають себе капітанами, всі рівні і в однакових умовах», досвід футбольної команди 4 курсу все ж таки взяв гору! Відтак, за результатами пенальті у фінальній грі 4 курс виборов кубок.

Переможців привітав та нагородив декан юридичного факультету Пацурківський Петро Станіславович! Ми приєднуємось до привітань та хочемо побажати всім учасникам ніколи не зупинятись на досягнутому і завжди брати нові вершини!