Святкування Дня юриста на юридичному факультеті!

Для пересічних громадян понеділок 8 жовтня 2018 року відзначився звичною рутиною, вирішенням повсякденних справ. Але для тих, хто поєднав своє життя з почесною та відповідальною професією юриста, а також для тих, хто таку професію лише опановує, цей день готував багато хороших та позитивних моментів.

Вже стало доброю традицією, коли професорсько-викладацький склад та студентство юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича беруть участь у святкових заходах, приурочених відзначенню Дня юриста. Хороший настрій, позитивні думки. Що може бути кращим? Тим паче, цьогоріч концерт відбувався в ошатному залі Чернівецької обласної філармонії.

Серед запрошених гостей були присутні ректор університету Степан Мельничук та голова Вченої ради університету Роман Петришин. Вони високо оцінили досягнення юридичного факультету, побажали присутнім успіхів в роботі та навчанні. З вітальним словом звернувся декан факультету Петро Пацурківський, котрий у виступі наголосив на тому, що академічна доброчесність студентів-правників є невід’ємною складовою їх професійного становлення.

Перед початком концертної програми магістри п’ятого курсу привели до урочистої посвяти своїх наймолодших колег – першокурсників. Вони відтепер є повноправними студентами, учасниками цікавого та захопливого процесу навчання професії юриста.

Концертна програма була сповнена цікавими номерами художньої самодіяльності, спортивними та, звичайно, гумористичними виступами, які цьогоріч підготували студенти першого, другого, третього та четвертого курсів.

Після таких заходів ще раз пересвідчуєшся, що талановиті студенти талановиті в усьому. І надзвичайно приємно, що активна робота із підготовки заходу та забезпечення розмаїття художніх номерів відбувалася за активної участі органів студентського самоврядування.