Студенти юридичного факультету зустрілись із Заступником Голови Представництва Європейського Союзу в Україні

Вчора, 6 листопада 2018 року, в Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась зустріч студентів із Заступником Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Аннікою Вайдеманн. Цей захід відвідали і студенти юридичного факультету.

Головні питання обговорення розгорнулися довкола перспектив повноцінного входження України до Європейського Союзу. Пані Вайдеманн акцентувала увагу присутніх на проблемах вдосконалення чинного українського законодавства, приведенні його до європейських стандартів та уникненні гальмування імплементаційних процесів.

У ході дискусій студенти задавали чимало актуальних запитань. Їх, зокрема, цікавила можливість здобуття вищої освіти та наступного працевлаштування в країнах Європейського Союзу. В цілому зустріч видалась надзвичайно пізнавальною і продуктивною.

Вадим Гатеж,
студент 3 курсу юридичного факультету,