Студенти юридичного факультету взяли участь у фіналі всеукраїнському турнірі «Конституція: на шляху до змін»

26-28 травня 2017 року в Бізнес центрі «Парус (м. Київ) відбулися дебати на тему «Конституція: на шляху до змін. Політична система України». Організаторами заходу виступили представники Democracy reporting international («DRI»). DRI є безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою у Берліні. Метою діяльності DRI в Україні виступає участь громадян у політичних процесах, підзвітність державних органів та розвиток демократичних інституцій.

Після 16 відбіркових раундів до фінали потрапили найсильніші 5 команд із представників студентства і громадських організацій Чернівців, Львова, Харкова та Києва. Команда «Парадигма», яка представляла юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича,  брала участь у дебатах у такому складі: Яремчук І., Гінінгер А., Ходоба О., Іринич Г., Мазурок О.

У запеклому турнірі щодо реформи політичної системи в Україні команда юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича посіла почесне друге місце, уступивши перше – команді ELSA Lviv. Не менш сильними у турнірі виявилися представники команд ГО «Ukrainian Students For Liberty», National University «Yaroslav the Wise Law Academy of Ukraine», ГО «Європейська молодь України», які здобули, відповідно, третє, четверте та п’яте місце. Водночас, на вікторині команда «Парадигма» показала свою перевагу та отримала найбільше балів.

Поважними лекторами і тренерами турніру виступили Андрій Мелешевич, Андрій Козлов, Сергій Петухов, Олександр Водянніков, Юрій Ключковський, Богдан Нагайло, які здійснили натхненну підготовку команд 26-27 травня!

Щиро ділилися порадами і фідбеком з учасниками й судді турніру, а саме:

– Сергей Ткаченко, керівник проектів Венеціанської Комісії в Офісі Ради Європи в Україні;

– Олександр Водянніков, Національний радник з юридичних питань, керівник відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні

– Оксана Матіяш, головний національний експерт проекту EU Project “Support to Justice Sector Reforms in Ukraine”;

– Експерти DRI: Mykola Gnatovsky, Ruslana Vovk, Bohdan Nahaylo, Maryana Kuzio та Vasyl Babych.

Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вітає усіх учасників, суддів, лекторів і тренерів із насиченим роком дебатів і бажає нашим студентам нових успіхів!