Студенти юридичного факультету відвідали Оршівський дитячий будинок “Ромашка”

Вже стало доброю традицією всією факультетською родиною вітати вихованців дитячого будинку “Ромашка”.

Викладачі, студенти юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Студентський парламент юридичного факультету та Профспілка студентів факультету спільними зусиллями щороку вітають діточок з прийдешнім Великоднем.

І справді, сьогоднішній день видався вкрай хорошим, адже після кількох днів прохолоди, дощів та хмарного неба після приїзду нас зустрічали сонечко, тепла погода, безхмарне небо та велика кількість щирих посмішок, сміху та позитивного настрою!

Дякую колегам-викладачам за сприяння в організації поїздки. Студентському парламенту факультету та Профспілці студентів факультету вдячний за ініціативність, транспортну підтримку, організацію закупівлі необхідних для поїздки речей та небайдужість.

Не дивлячись на надзвичайно швидкий ритм нашого життя, роботи та буденних проблем сьогодні ми всі разом зробили хорошу справу. Ми подарували кілька миттєвостей безтурботності, справжнього непідкупного щастя для дітей! Впевнений, що такі дні запам’ятовуються на все життя. Дякую 🙂

Павло Крайній,
заступник декана юридичного факультету