Студенти юридичного факультету відвідали Управління держреєстрації

20 листопада 2017 року асистент кафедри публічного права Лідія Нестеренко разом зі студентами, в рамках вивчення курсу “Публічно-правові реєстраційні процедури”, відвідали Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Ознайомилися з роботою відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань. Працівники відділу продемонстрували покроковий порядок державної реєстрації громадських формувань, розповіли на що потрібно звертати увагу при прийнятті документів на реєстрацію, ознайомили із статистичною інформацією щодо кількості зареєстрованих громадських об’єднань на території Чернівецької області, обговорили проблемні питання, які виникають при наданні даних адміністративних послуг та можливість їх отримання через мережу Інтернет. Студенти побачили реальну практичну роботу державних реєстраторів.