Студенти юридичного факультету відвідали Головне територіальне управління юстиції в Чернівецькій області

Напередодні Дня юриста студенти другого курсу разом з доцентом кафедри публічного права Оленою Білоскурською відвідали Головне територіальне управління юстиції в Чернівецькій області. Студентів ознайомили з процедурою розгляду звернень громадян, як одного із конституційних прав людини та громадянина. Працівники відділу розповіли, що особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші особи, які потребують соціального захисту та підтримки. Майбутні фахівці дізналися як працює відділ з питань банкрутства, його завдання та функції, а також їх ознайомили з роботою сектору реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та сектору організаційної роботи, документування та контролю.