Студенти юридичного факультету на ювілейній 70-тій Спартакіаді ЧНУ

20 вересня 2018 року на спортивних майданчиках студентського містечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулось урочисте відкриття 70-ї Спартакіади.

До присутніх зі словами вітання звернулись перший проректор університету Роман Петришин та декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Богдан Зорій.

Опісля урочистої частини розпочалися захопливі виступи представників факультету фізичної культури та здоров’я людини, де спортсмени демонстрували свої вміння у єдиноборствах, воркауті тощо.

В заході взяла участь і делегація юридичного факультету в особі заступників декана Івана Торончука та Павла Крайнього. Юридичний факультет представляли студенти 1 курсу, які цього ж дня мали зіграти у фіналі турніру з міні-футболу серед студентів перших курсів.

Приємно, що серед студентів всіх факультетів також відзначено студента нашого факультету Ігоря Федчука, який неодноразово представляв юридичний факультет на різноманітних спортивних змаганнях з баскетболу.