Студенти факультету здобули призове місце у конкурсі відеоробіт

Студенти юридичного факультету активно долучились до заходів, присвячених  Всеукраїнському тижню права-2018.

Студенти 1 курсу Топольницька Тетяна, Тітаренко Валентин, Стратой Юлія, Канонік Ярослав, Надієнко Юлія та Вівчар Мирослава, а також студенти 3 курсу Токарик Роман, Гальчук Володимир та Гатеж Вадим проявили свої творчі та професійні вміння у підготовці відеороликів  в номінації “Студентські відеороботи”.

Відрадно, що старші курси, які вже неодноразово долучаються до подібних заходів вибороли призове 3 місце, а студенти першого року навчання отримали безцінний досвід у підготовці подібних проектів.

Варто відзначити, що захід проводився за ініціативи Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області.

Крайній П.І.,
заступник декана з навчально-виховної роботи
юридичного факультету
Чернівецького національного університету