Студентки юридичного факультету долучилися до регіонального семінару “Eastern partnership leaders for change”

Учасниці гуртка з адміністративного права, студентки 3-го курсу юридичного факультету Ірина Лазарюк та Анна Миронюк взяли участь у регіональному семінарі “Eastern partnership leaders for change”, який тривав з 24 по 26 вересня 2018 року у Львові.

Організаторами заходу шляхом конкурсного відбору, який полягав у написанні есе англійською мовою та заповненні резюме, було відібрано 25 учасників із Західної України, Молдови та Грузії.

Протягом трьох днів іноземні та українські спікери, серед яких Ростислав Томенчук (представник Українського інституту міжнародної політики), Ізабель Вайнінґер (представниця Фонду Конрада Аденауера в Україні), Воутер Гофф (представник Фонду Едуардо Фрея), Мустафа Бал (представник Фонду Едуардо Фрея) та Надія Афанасьєва (представниця Українського інституту міжнародної політики), провели 13 лекцій.  Завдяки жвавим дискусіям та постійній взаємодії з аудиторією лектори з легкістю змогли реалізувати насичену програму і зацікавити слухачів.

Актуальне питання Східноєвропейського партнерства об’єднало учасників різних національностей, вікових груп та сфер зайнятості. Серед присутніх були журналісти, члени громадських організацій, політичних партій, юристи, політики та активні студенти.

У завершальний день заходу організатори попросили слухачів поділитися враженнями від семінару та дати «фідбек». Всі учасники одноголосно відзначили, що формат заходу був надзвичайно цікавим через велику кількість інтерактиву. Також подібні конференції – це чудова можливість поспілкуватися з іноземними колегами, обговорити актуальні проблеми та отримати новий досвід.