Стажування за програмою ELSA STEP

З 1 по 11 листопада 2016 року в Юридичній клініці юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проходило стажування за програмою ELSA STEP (Student Trainee Exchange Programme) студента з Польщі – Лукаша Затона (ELSA Poznan).

Стажування було організовано в рамках діяльності Чернівецького осередку Європейської асоціації студентів права ELSA Chernivtsi

Стажування здійснювалося під керівництвом асистента кафедри правосуддя – Бутирської Ірини Анатоліївни.

Впродовж двох тижнів Лукаш знайомився із особливостями матеріального та процесуального законодавства України, здійснив ознайомчі візіти до локальних юридичних інстанцій, брав участь у різноманітних освітніх та соціально-культурних заходах.