Скайп-конференція з питань протидії корупції

9 листопада 2016 року в аудиторії імені Ганса Гросса на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась скайп-конференція студентів юридичного факультету, представників Чернівецького відділення Студентського антикорупційного агенства з професором права Томасом Райсом та його студентами з Washington and Lee University.

Конференція стосувалась співпраці між студентськими антикорупційними організаціями України та США у сфері вирішення проблем доброчесності, корупції та навчання взагалі. Чернівецьке відділення Студентського Антикорупційного Агенства відзвітувало щодо своєї попередньої роботи та вказало на шляхи розвитку та напрями роботи у майбутньому. Студентів  Washington and Lee University  зацікавила тема проведення екзаменів в українських університетах і проблема прозорості виставлення оцінок, яким під час конференції було приділено особливу увагу.

На даній конференції студенти, зацікавлені у боротьбі з корупцією у ВНЗ досягли згоди щодо питання покращення прозорості і безсторонньості виставлення оцінок на екзаменах та запропонували свої шляхи вирішення цих проблем.