Сергій Ігорович Нежурбіда став лауреатом премії імені Антона Кохановського

Міський голова Олексій Каспрук нагородив лауреатів відзнаки дипломами із зображенням бургомістра та грошовою винагородою.

Нагадаємо, що презентація видання відбулась 21 вересня 2015 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Бібліографічний покажчик є результатом дворічної праці Сергія Нежурбіди (укладач, автор вступної статті, науковий редактор; юридичний факультет ЧНУ), проф. Євгена Скулиша (науковий редактор), Марії Дячук (укладач; Наукова бібліотека ЧНУ), Романа Сабадаша (укладач, дизайнер, колоризатор; юридичний факультет ЧНУ), Настасії Загородної (укладач, Наукова бібліотека ЧНУ).

Покажчик “Ганс Гросс” надрукований видавництвом “Книги – ХХІ” за підтримки OEAD (Австрійська служба академічних обмінів (Львів) та GEDANKENDACH (Центр німецькомовних студій при ЧНУ). Покажчик є білінгвістичним виданням (українська і німецька мови). Із змістом покажчика “Ганс Гросс” ви можете ознайомитись у Науковій бібліотеці ЧНУ і Австрійській бібліотеці.