Розпочалась сертифікатна програма “Професійний медіатор”

3 серпня 2018 року у Рівному стартувала сертифікатна програма “Професійний медіатор”, акредитована Національною асоціацією адвокатів України та організована Буковинським центром медіації спільно із Лабораторією медіації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У перший день програми слухачі – адвокати з Рівного – взяли участь у тренінгу на тему “Вступ до медіації”, який в цікавій інтерактивній формі провела керівник Львівського центру медіації Анна Лиско. Зокрема, вона повідала майбутнім медіаторам про природу та можливості конфліктів, механізм їх ескалації, співвідношення позицій та інтересів сторін у конфліктах, стилі поведінки конфліктуючих індивідів, поняття медіації, її переваги над судовим процесом, комунікаційні навички і перешкоди для продуктивного спілкування, а також багато інших цікавих речей зі світу медіації.