Провідний американський адвокат Рой Гонас прочитає студентам курс лекцій з міжнародного комерційного арбітражу та основ американської юриспруденції

З 17 по 21 вересня 2018 року на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича буде прочитано лекційний курс з міжнародного комерційного арбітражу, а також цикл лекцій, покликаний ознайомити наших студентів із основами американської юриспруденції.

Лекції читатиме пан Рой Гонас, провідний адвокат і арбітр із Сполучених Штатів Америки (штат Флорида), учасник Програми академічних обмінів імені Фулбрайта. Загалом заплановано 5 лекцій з кожної дисципліни. Заняття відбуватимуться у Залі Вченої Ради юридичного факультету. Запрошуються усі бажаючі! По завершенні лекційних курсів усім слухачам буде видано іменні сертифікати!
З приводу реєстрації для прослуховування курсів потрібно звернутися до заступника декана юридичного факультету із наукової роботи та міжнародних зв’язків Дмитра Вікторовича Кості (d.kostya@chnu.edu.ua, +380976612622).