Програма прямої мобільності для студентів у Лодзькому університеті

Шановні студенти!

Лодзький університет (м. Лодзь, Польща) розпочинає прийом документів від студентів нашого університету на семестрове навчання в рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility). Ця програма вже кілька років користується успіхом з-поміж студентів багатьох факультетів ЧНУ.

З цією метою зацікавлені студенти повинні звернутися у відділ міжнародних зв’язків, який безпосередньо подає кандидатури студенів ЧНУ до ЛУ (Лодзький університет розглядатиме тільки підписані координатором від ЧНУ документи студентів).

Далі необхідно зареєструватися (обов’язково при цьому вказати про потребу в гуртожитку) на інтернет-сторінці http://enrolment.uni.lodz.pl/

Усі зареєстровані студенти мають отримати номінацію (підписаний деканом або заступником декана свого факультету Learning Agreement).

ПРОСИМО студентів якнайшвидше пройти реєстрацію в системі за зазначеною інтернет-адресою й відразу ж ОБОВЯЗКОВО підписати їх у відділі міжнародних звʼязків (Я.П. Редьквакоординатор обміну). Система реєстрації діятиме до 30 червня 2018. Однак, якщо студенти не будуть номіновані нашим університетом до 19 червня 2018 р., система автоматично скасує реєстрацію.

Перелік предметів, які пропонує ЛУ, можна знайти за посиланням: http://iso.uni.lodz.pl/erasmus/programmes/ 

Необхідні документи перед початком навчання:

  1. Міжнародний сертифікат знання англійської мови (за наявності) або ж пройти СКАЙП-співбесіду англійською мовою у визначений для цього день (орієнтовно 20-30 червня 2018 р.) у відділі міжнародних зв’язків ЧНУ (ми щороку так практикуємо і повідомимо кандидатів про дату проведення співбесіди).
  2. Підписані координатором від ЧНУ оригінали документів, взяті з http://enrolment.uni.lodz.pl/, а саме: Learning Agreement (кількість кредитів має дорівнювати 24), Application Form, Accommodation Request. Тільки після цього документи можна завантажити в систему (!).

Необхідні документи після приїзду до Лодзького університету:

  1. Паспорт з навчальною візою на період перебування протягом семестру (допомагає ВМЗ ЧНУ).
  2. Страховий поліс, який покриває весь термін перебування у ЛУ.
  3. Оригінали документів (Learning Agreement, Application Form, Accommodation Request).
  4. 1 фотографія + 17 злотих за студентський квиток (оплата в банку після приїзду).
  5. Довідка з деканату про статус студента ЧНУ.
  6. Довідка від лікаря про те, що студент може брати участь у заняттях під час обміну.

Усіх зацікавлених просимо не зволікати з поданням документів!!!

Графік консультацій у ВМЗ:

Понеділок (15.00 – 16.30) Четвер (15.00 – 16.30)