Професор права, д-р Спіді Райс читатиме антикорупційний курс для студентів магістратури

11 лютого 2016 року на юридичному факультеті Чернівецького національного університету в аудиторії Ганса Гросса (а. 218) стартував міжнародний антикорупційний онлайн-курс в рамках реалізації проекту US AID «Справедливе правосуддя». Курс забезпечується юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, юридичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та правничою школою університету Вашінгтона та Лі (Лексінгтон, штат Вірджинія, США). Основним лектором виступає професор права, доктор Томас Спіді Райс. Координатором збоку юридичного факультету ЧНУ є доктор юридичних наук, доцент Сергій Нежурбіда. Навчальний курс розрахований на студентів магістратури спеціальності «Право». Під час вступного заняття студенти-правники виявили неабияку зацікавленість у вивченні проблем корупції та прийняли активну участь в обговоренні теоретичних та практичних аспектів протидії корупційним явищам у повсякденному житті суспільства. В подальшому заняття проходитимуть щотижнево і триватимуть до середини травня 2016 року. Навчальний курс читається виключно англійською мовою із застосуванням сучасних мультимедійних технологій. Варто відзначити, що викладання даного навчального курсу є одним із перших подібного роду заходів, які будь-коли проводилися в стінах нашого університету.