Професор кафедри приватного права Андрій Бутирський взяв участь у Міжнародній конференції з дослідження територіального самоврядування Східної Європи, що відбулася в Республіці Польща

16-17 жовтня 2017 р. у м. Холм, Польща, відбулась Міжнародна конференція з дослідження територіального самоврядування Східної Європи «Територіальне самоврядування в конституціях держав».

Організаторами Конференції виступили:

• Вища Професійна Державна Школа в Холмі;
  • Холмське Наукове Товариство;
  • Університет Вітольда Великого в Каунасі;
  • Прикарпатський Національний Університет імені Василя Стефаника;
  • Чернівецький Національний Університет імені Юрія Федьковича;
  • Університет Штефана чел Маре в Сучаві.

Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на даній конференції представив доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри приватного права, суддя господарського суду Чернівецької області Бутирський Андрій Анатолійович, виступивши з доповіддю на тему: “Судовий захист прав та інтересів органів місцевого самоврядування в України”.