Про #досягнення та #перемоги юридичної клініки

Днями у Києві на базі Національного авіаційного університету пройшов ІІ тур ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У ГАЛУЗІ «ТЕОРІЯ ТА ІСТОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА; ІСТОРІЯ ПОЛІТИЧНИХ І ПРАВОВИХ НАВЧАНЬ; ФІЛОСОФІЯ ПРАВА».

За результатами #перемога у І турі #конкурс, магістрант Юлія Шклярук була запрошена для участі у підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з темою: «Модель практичної підготовки правників як «санація» юридичної освіти».

У науковій роботі була спроба представити модель юридичної клінічної освіти, сформованої на основі узагальнення досвіду юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Шклярук Ю.: “Можливість успішно апробувати результати магістерського дослідження є відмінним підтвердженням “векторів наукового пошуку”.

Романюк І.І., науковий керівник: “Показником актуальності та цінності проведеного дослідження є оцінки незалежних рецензентів. Для нас це прекрасна мотивація розвивати даний напрямок наукових досліджень”.

Дякуємо суддям конкурсу за конструктивну критику, настанови☝ та неоціненний досвід . Дякуємо усім учасникам конференції за нові знайомства✌ та позитивні емоції. Дякуємо організаторам конкурсу за теплий прийом.