Президент ELSA Chernivtsi Олег Кілару відвідав Національний Конгрес ELSA Ukraine

2-4 листопада 2018 року у місті Харків проходив Національний Конгрес ELSA Ukraine (National Council Meeting – NCM). Це національний статутний захід, під час якого вирішуються найважливіші питання діяльності всієї мережі ELSA Ukraine.

На NCM були представники з різних осередків ELSA України: ELSA Kharkiv, ELSA Lviv, ELSA Kyiv, ELSA  Uzhhorod, ELSA Sumy, ELSA Odesa, ELSA Chernivtsi.
Під час 29-го Національного Конгресу ELSA Ukraine відбулися пленарні засідання та засідання за напрямками. На пленарних засіданнях були прийняті зміни до внутрішніх регуляцій ELSA Ukraine – Книгу Рішень, а також були обрані члени Національного правління на вакантні посади.
Учасники NCM мали змогу дізнатися про можливості, які відкриває ELSA, про особливості діяльності різних напрямків організації, а також брати активну участь в обговоренні основних питань, що стосується діяльності ELSA.
На засіданнях за напрямками усі учасники розвивали свої soft skills у сферах менеджменту правління, фінансового менеджменту, маркетингу та проектного менеджменту.

Локальний осередок ELSA Chernivtsi представляв Президент осередку – студент 4 курсу Олег Кілару.

Довідково.
ELSA Ukraine – це Європейська Асоціація Студентів Права України. Організація є частиною міжнародної мережі ELSA, яка в свою чергу представлена у 44 країнах Європи. На базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича діє осередок ELSA Chernivtsi.
Олег Кілару,
студент 4 курсу юридичного факультету ЧНУ,