Презентація змагань із судових дебатів імені Філіпа Джессапа

7 жовтня на юридичному факультеті Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича пройшла презентація найбільших міжнародних змагань з судових дебатів Jessup Moot Court Competition. Презентацію провела досвідчений джессапер, тренер та суддя змагань, юрист Baker & McKenzie – Вікторія Ставчук. Вона розповіла студентам про правила змагань, висвітлила окремі організаційні питання, розповіла про дух Джессапа, вигоди, які студенти можуть отримати від змагань та поради щодо підготовки письмових меморандумів й усних раундів. Такі презентації проводяться в містах, які ще не представлялися на змаганнях, для того, щоб зародити гарну традицію судових дебатів як в Україні в цілому, так і на кожному юридичному факультеті кращих ВНЗ України, а також задля гідного представлення України на міжнародному рівні змагань у Вашингтоні.