Представники Парламентської групи юридичного факультету взяли участь у міжнародній конференції

Представники Студентського парламенту ЧНУ та Парламентської групи юридичного факультету з 02.11.2018 до 04.11.2018 були учасниками VII Міжнародної студентської конференції “Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти”, яка проводилась на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

В перший робочий день конференції  цікавим та насиченим став тренінг “Вибори лідера органу студентського самоврядування: проблеми та шляхи їх подолання”, спікером якого був в.о. голови Студентської ради ПХДПУ ім. Г. Сковороди Богдан Костирко. Також було обговорено проблеми поселення в гуртожиток та оплати студентами за проживання у ньому. Головою Парламентської групи юридичного факультету ЧНУ Вадимом Гатежем був представлений відео-проект про роботу активу органів студентського самоврядування факультету. На закінчення першого робочого дня лідери студентського самоврядування зі всієї України мали змогу спільно переглянути фільм українського кінематографу “Інфоголік”.

Другий робочий день був надзвичайно продуктивним і насиченим, адже були проведені наступні заходи:
1.Екскурсія в музей народної архітектури та побуду Середньої Наддніпрянщини під відкритим небом;
2.Тренінг “Стратегія розвитку органів студентського самоврядування”;
3.Тренінг “Співпраця органів студентського самоврядування із органами місцевого самоврядування”;
4.Тренінг “Проблеми захисту прав студентів”.
А на завершення другого робочого дня учасники мали змогу відпочити на інтеграційній вечірці, яка проводилась в стилі 80-х років.

Третього дня відбулося урочисте закриття конференції  та вручення сертифікатів учасникам.

Конференція, безперечно, поповнила лідерів органів студентського самоврядування новим багажем знань, новими знайомствами та друзями, ідеями та цілями.

Вадим Гатеж,
студент 3 курсу юридичного факультету,