Представниці кафедри публічного права відвідують науково-практичну конференцію “Конституційні права людини і громадянина та гарантії їх забезпечення”

Сьогодні, 21 червня 2018 року, у м. Києві на базі Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України відбувається науково-практична конференція “Конституційні права людини і громадянина та гарантії їх забезпечення”. Захід приурочено 22 річниці Конституції України.

У роботі конференції беруть участь представниці юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Тетяна Подорожна, доктор юридичних наук, доцент кафедри публічного права, та Олена Білоскурська, кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного права.