Представники юридичного факультету долучилися до марафону «Роль громадян у політичних реформах»

28 вересня 2018 року голова Парламентської групи юридичного факультету Вадим Гатеж та її члени Віра Петровська і Ангеліна Товтенюк стали учасниками марафону «Роль громадян у політичних реформах», який проходив у Науковій бібліотеці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В роботі марафону також взяла участь асистентка кафедри публічного права Лідія Нестеренко.

Модератором заходу був Віталій Грузинський – координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада “.
Спікерами на панельній дискусії щодо впровадження політичних реформ в Україні були:

• Ольга Обершт – представниця громадської організації “Центр UA”, координаторка проекту “WikiInvestigation” в Чернівцях;
  • Тарас Прокоп – координатор громадянської мережі “ОПОРА”;
  • Ігор Баб’юк –  директор Чернівецького обласного громадського об’єднання “Буковинський центр виборчих технологій”;
  • Інна Пашанюк –  координаторка Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада “

Захід був поділений на 2 етапи. Перший передбачав обґрунтування спікерами реформ та роботу в групах за форматом Уолта Діснея щодо розробки бачення та плану дій із впровадження політичних реформ. На другому етапі марафону учасники торкалися питань впровадження децентралізації, антикорупційної, політичної та фінансової реформ. Спікери оцінювали перспективи реалізації таких реформ в Україні, а студенти мали змогу висловитися та задавати питання, котрі їх цікавили.