Представляємо тренера сертифікатної програми “Професійна медіація” – Ольга Тютюн

Ольга Тютюн – досвідчений сертифікований медіатор та юрист, член Правління ГО «Національна асоціація медіаторів України» (ГО «НАМУ»), тренер та медіатор Українського центру медіації при Києво-Могилянській Бізнес-Школі, медіатор Центру Медіації при Київській ТПП.

Має 20-річний досвід служби в митних органах (1993-2013 роки), у тому числі у центральному апараті Державної митної служби України (2002-2013 роки). Обіймала посаду заступника начальника Управління правової роботи. У якості експерта приймала участь у підготовці та проведенні засідань Ради керівників митних служб Співдружності Незалежних Держав, двосторонніх і багатосторонніх переговорах із митницями суміжних держав з питань митної безпеки. Нагороджена Орденом «За заслуги» 3 ступеня. У 2013 – 2016 роках працювала у Державній фіскальній службі, де займалась досудовим врегулюванням спорів з оподаткування митними платежами й активно застосовувала навички медіатора при підготовці та проведенні зустрічей із платниками податків. Має спеціальне звання Радник митної служби 1 рангу, Радник податкової та митної справи І (першого) рангу.

З 2014 року – практикуючий медіатор. Успішно пройшла низку тренінгів з різних аспектів медіації, зокрема: «Базові навички медіатора» (Український Центр Медіації при КМБШ, 2014 рік), «Бізнес-медіатор ТПП» (спільний україно-німецький проект Українського центру медіації при КМБШ та ТПП Мюнхена і Верхньої Баварії, 2016 рік), «Особливості проведення медіації у сфері сімейних відносин» (Український Центр Медіації при КМБШ, 2016 рік), тренінги сертифікованих тренерів з Ненасильницького спілкування (Німеччина) (2015, 2016, 2017 роки), курс підвищення кваліфікації бізнес-тренерів «Школа тренерської майстерності» (німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат KVP Ukraine).

Наразі практикує у якості бізнес-медіатора, сімейного медіатора, як волонтер співпрацює із Міським центром дитини (Служба у справах дітей КМДА) з надання соціальної послуги посередництва (медіація).

У якості тренера  з 2016 року приймала участь у тренінгах з базових навичок медіатора Українського центру медіації при КМБШ, тренінгах-спеціалізаціях з сімейної медіації у Школі медіації Академії адвокатури України, тренінгах з комунікативних навичок та медіації для спеціалістів Служб у справах дітей та Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міст Києва, Бровари, Пирятин, для медіаторів БФ «Карітас-Запоріжжя», тематичному короткостроковому семінарі «Медіація в публічному управлінні» Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та ін.

У якості доповідача у червні 2017 року взяла участь у Третьому Щорічному форумі «Медіація і право» (м. Одеса), тема доповіді: «Медіація в публічно-правових спорах: практичні аспекти»; у жовтні 2017 – у Львівському форумі медіації, тема доповіді: «Медіація. Виклики і парадокси практичного впровадження у соціальній сфері і не тільки», у грудні 2017 – у Конференції, яку провели Програма USAID «Нове правосуддя» спільно із Національною асоціацією медіаторів України «Саморегулювання в медіації: від стандартів до прискореного росту практики альтернативного вирішення спорів в Україні», тема доповіді «Виклики і парадокси практичного впровадження медіації у соціальній сфері». У вересні 2017 провела спільно з Українським центром медіації при КМБШ, НаУКМА Круглий стіл ГО «Національна асоціація медіаторів України» «Надання соціальної послуги посередництва (медіації) на базі служб у справах дітей  (ССД), а також центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ)».