Практичний семінар “Міжнародний онлайн курс з питань запобігання та протидії корупції”

17 лютого 2016 року Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту USAID «Справедливе правосуддя» на базі юридичного факультету Чернівецького національного юридичного факультету імені Юрія Федьковича проведений практичний семінар на тему: «Міжнародний онлайн курс з питань запобігання та протидії корупції».

Організатори семінару ставили перед собою цілі підвищити розуміння важливості викладання питань запобігання та протидії корупції через формування відповідних навичок та практики; сприяти гармонізації методів успішного навчання, сконцентрованих на студентах; продемонструвати анти-корупційні цінності демократії, належного врядування та прав людини.

Модератором заходу виступив проф. Спіді Райс (міжнародний експерт з питань юридичної освіти Проекту USAID «Справедливе правосуддя»). Учасників на самому початку семінару привітали д.ю.н. Сергій Нежурбіда (кафедра кримінального права і криміналістики ЧНУ), Артем Шаіпов (юридичний радник та координатор програм Проекту USAID «Справедливе правосуддя»), Спіді Райс (міжнародний експерт з питань юридичної освіти Проекту USAID «Справедливе правосуддя»).

Під час семінару його учасникам були презентовані Конвенція ООН проти корупції та Академічна ініціатива ООН проти корупції, які були обговорені в контексті навчання, що сфокусоване на навиках та практиці. Крім того відбулась презентація методів викладання, що зорієнтоване на студенті та взаємозв’язку антикорупційних принципів демократії, належного врядування та прав людини крізь призму юридичної освіти. Також відбулось за участі студентів обговорення у малих групах можливостей використання Конвенції та Академічної ініціативи ООН проти корупції у викладанні дотичних дисциплін. Семінар завершився обговоренням та підготовкою до наступних зустрічей в рамках Міжнародного онлайн курсу з запобігання та протидії корупції.