Плідні вихідні студентів юридичного факультету

Інвестиції. Доходи. Акції. Це слова, які означають дуже багато. Особливо для нас.

«Навіщо працювати на трьох роботах, якщо можна вигідно вкласти 100$ і отримати 500$ в результаті?» – Уорен Баффет.

Ми, студенти третього курсу Роман Токарик, Володимир Гальчук та Тарас Хміль, взяли участь у VII Всеукраїнській школі з цінних паперів та фондового ринку, котра проходила 13-14 жовтня 2018 року у місті Львові. Ми дуже раді, що мали змогу прослухати лекції про активи майбутнього (криптовалюти та токени), про операції на Forex, специфіку єврооблігацій на міжнародному ринку та процес сквіз-ауту в Україні. Лектори були надзвичайно цікавими та подали досить багато практичного матеріалу про виявлення інсайдерської інформації, фінансові спори за англійським правом та корпоративні спори акціонерних товариств.

Роман Токарик: «Дуже круто отримати два дні «фінансового інтенсиву» і дізнатись щось нове. Деякі аспекти вже були нам відомі, особливо у сфері залучення інвестицій через ICO, проте лектори охоплювали дуже широкий спектр правого регулювання всієї інвестиційної діяльності, що дозволило нам ще більше поглибити свої знання. В цілому, я дуже задоволений!»

Володимир Гальчук: «Мені особисто була цікава торгівля криптовалютами та інвестування у прибуткові ІСО, що на даний момент на ринку зробити досить нелегко. Більше того, мені сподобалась лекція про інсайдерську інформацію, про її виявлення та ініціювання розслідування, бо вважаю, що всі гравці є рівними на ринку і повинні діяти чесно. Враження хороші. Буду моніторити подібні заходи і в майбутньому!»

Роман Токарик, Володимир Гальчук,
студенти 3 курсу юридичного факультету