Перший випуск сертифікатної програми “Професійний медіатор” !

З 14 по 27 травня 2018 року відбувався завершальний етап сертифікатної освітньої програми “Професійний медіатор”, яка проводилась Лабораторією медіації, переговорів та арбітражу на базі юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича. Завершилась програма іспитом, який проводили експерти – Наталія Ковалко, сертифікований медіатор та адвокат, доцент кафедри фінансового права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Ольга Тютюн, член Правління ГО «Національна асоціація медіаторів України», медіатор Центру Медіації при Київській ТПП, тренер та медіатор Українського центру медіації при Києво-Могилянській Бізнес-Школі та Світлана Хєда, сертифікований медіатор, радник, голова практики трудового права та комплаєнсу однієї із найбільш успішних правничих фірм України Sayenko Kharenko.

Іспит відбувався за технологією так званого “акваріуму”, в рамках якого усі слухачі сертифікатної програми змогли спробувати себе в ролі практикуючих медіаторів на різних стадіях проведення медіації бізнес-конфлікту між членами сім’ї, а окремі із слухачів ще й встигли “приміряти” на себе роль безпосередніх сторін спору. Кожен виступ учасників програми супроводжувався оцінкою продемонстрованих слухачами знань і навичок з боку експертів програми, виділенням сильних та слабких сторін, наданням рекомендацій щодо вдосконалення. Загалом оцінювання досягнень слухачів програми відбувалось в теплій, дружній і невимушеній атмосфері, так як і має бути, коли маємо справу з медіацією.

Для проведення тренінгів було залучено шість професійних медіаторів й адвокатів та сім викладачів юридичного факультету. Серед них вже згадані фахівці у галузі медіації Ольга Тютюн (курси: “Правова природа медіації”, “Медіація у податково-правових спорах”, “Сімейна медіація”), Наталія Ковалко (“Медіаційна етика і психологія”, “Судова медіація”), Світлана Хєда (“Медіація у трудових спорах”), медіатори Львівського центру медіації Анна Лиско (“Медіація адміністративних спорів”) і Світлана Ільницька(“Бізнес-медіація”), адвокат, керуючий юридичної фірми “Куцак і партнери” Олена Куцак (“Медіація в господарських спорах”), а також викладачі юридичного факультету.

Слухачами програми і першими її успішними випускниками стали: Антон Бамбуляк (студент магістратури юридичного факультету), Оксана Білявська (працівник суду), Юрій Бурдейний (нотаріус), Дана Венгринюк (адвокатське об’єднання “Софяк та партнери”), Наталя Волкова (адвокат), Руслана Гаврилюк (д.ю.н., завідувач кафедри публічного права юридичного факультету ЧНУ), Оксана Зубжицька (підприємець), Альона Каршиєва (державний службовець), Олена Костинюк (працівник суду),Катерина Лахтурова (студентка магістратури юридичного факультету), Оксана Меленко (заступник декана юридичного факультету з навчально-методичної роботи), Анатолій Павлюк (працівник суду), Ірина Решетюк (студентка магістратури юридичного факультету), Віталіна Савчук (нотаріус), Вадим Созоник (адвокат), Валентина Софяк (керуючий адвокатським об’єднанням “Софяк і партнери”), Георгій та Яна Фортуни (практикуючі юристи).

Вітаємо наших випускників із набуттям кваліфікації “Професійного медіатора”, вступом до лав медіаційної спільноти України та бажаємо успіхів на ниві мирного врегулювання конфліктів, подальшого професійного й особистісного зростання!