Перший крок у співпраці з Проектом ЄС «Право-Justice»

13 вересня 2018 року кафедрою процесуального права та школою німецького права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовано зустріч викладачів та студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з міжнародним експертом Проекту ЄС «Право-Justice» Карстеном Манке та Головним національним експертом Проекту ЄС «Право-Justice» Денисом Пащенко.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри процесуального права, д.ю.н. Щербанюк Оксана Володимирівна, заступники декана юридичного факультету к.ю.н. Торончук Іван Желувич та Крайній Павло Іванович, викладачі кафедри процесуального права к.ю.н.  Кондрат’єва Людмила Анатоліївна, к.ю.н. Татулич Ірина Юріївна, к.ю.н. Бутирська Ірина Анатоліївна, к.ю.н. Цибуляк-Кустевич Анна Степанівна, а також представниця кафедри європейського права та порівняльного правознавства к.ю.н. Кирилюк Наталія Василівна.

Також у зустрічі взяли участь студенти магістратури кафедри процесуального права та кафедри європейського права та порівняльного правознавства.

Присутні обговорили актуальні проблеми реформування процесуального законодавства, законодавства про адвокатуру, проблеми довіри до суду та доступу до правосуддя. Учасники домовилися про укладення меморандуму про наміри та майбутню співпрацю викладачів кафедри процесуального права в якості наукових експертів Проекту ЄС «Право-Justice».

Приємно відзначити, що лише 5 провідних юридичних шкіл по всій Україні були відібрані експертами Проекту ЄС «Право-Justice» для співпраці, у тому числі і правнича школа юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.