Перші міжфакультетські дебатні змагання ЧНУ

16 березня відбулися перші міжфакультетські дебатні змагання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, в яких взяли участь команди філологічного, економічного, юридичного факультетів та факультету історії, політології та міжнародних відносин.

Ініціатором та координатором заходу стала голова Чернівецького осередку Федерації дебатів України, студентка третього курсу юридичного факультету Олена Щербакова.

Юридичний факультет представляли команди викладачів (Юлія Пилипко та Нікола Войцеховський) та студентів (Анастасія Забєліна та Ірина Гуменюк). Підтримати дебатерів юридичного факультету прийшли команди вболівальників першого та другого курсів.

Оргкомітет дебатів підготував непрості резолюції, тому змагання було цікавим та динамічним. Почесними членами журі були проректор з питань навчально-виховного процесу Тамара Марусик та доцент кафедри обліку, аналізу та аудиту Олександр Охрімовський.

Команда викладачів юридичного факультету пройшла до фіналу змагань. Кубок переможця виборола команда викладачів економічного факультету.

Дебати між командами продовжились і після завершення змагань, тому, можливо, такі заходи стануть традиційними для Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.