Перемога на Всеукраїнських дебатах

Студентки 2 курсу юридичного факультету ЧНУ Людмила Редутова та Олена Щербакова здобули перемогу на п’ятому ювілейному Всеукраїнському дебатному турнірі “Підйом 2.0” у Івано-Франківську. Турнір відбувся 23-24 квітня у приміщенні Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Організаторами виступили Івано-Франківське відділення Федерації дебатів України.

Протягом двох днів учасники турніру зіграли 5 відбіркових раундів, та за їх результатами визначалися команди, які проходять до півфіналу. Півфіналів було 2, в них змагалося 8 команд, з яких 4 потрапило до фіналу. Відповідно, у фіналі визначили 1 команду-переможця – Veritas, яка складалася з Людмили та Олени. Теми були дуже цікавими і зачіпали питання відповідальності політиків за “офшорні” скандали, кріоніки, лоббізму, альтернативної системи виправлення та виховання злочинців, морального вибору військових при виконанні завдань тощо.
Маємо відмітити, що турнір проходив у два треки: новачки та досвідчені. 68 команд новачків та досвідчених грали у спільних раундах, але виходи до півфіналу все ж ділилися на треки. Чернівецьке відділення ФДУ було представлено у треці новачків делегацією з 12-ти команд, чим ми завдячуємо голові відділення у Чернівцях – Щербаковій Олені. Команда наших дівчат перемогла у “новачках”, чим виборола собі путівку на найочікуванішу подію дебатного сезону – Чемпіонат України з дебатів 2016!  Бажаємо їм наснаги, хороших аргументів, сильних противників, більше перемог у словесних баталіях, а також ніколи не зупинятися у розвитку та удосконалюватися!