Перемога: крок перший!

За підсумками І-го етапу Другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт з прокурорської діяльності «10 кроків прокурора до подолання корупції», ініційованого Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України спільним наказом від 13 жовтня 2017 року «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», магістри кафедри кримінального права і криміналістики зайняли перше місце. Їхню колективну роботу – короткометражний фільм «ЧЕСТЬ» – направлено на всеукраїнський етап конкурсу!

25 жовтня 2018 року в прокуратурі Чернівецької області відбулось засідання конкурсної комісії з оцінки студентських робіт, за результатами якої колективна робота магістрів кафедри кримінального права і криміналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича набрала найбільше балів. Робота скерована на участь у фінальному етапі Другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт з прокурорської діяльності «10 кроків прокурора до подолання корупції», ініційованого Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України.

У фіналі конкурсу комісія, до складу якої увійдуть фахівці прокуратури, МОН України, вишів та наукових установ, визначить 20 найкращих робіт. Нагородження переможців проведуть до 1 грудня 2018 року. Крім того, найкращі роботи опублікують у щомісячному виданні “Вісник Прокуратури”.

Ознайомитися з правилами даного конкурсу можна тут.

Бажаємо нашим магістрам перемоги!

Галина Петрівна Жаровська,
кандидат юридичних наук, доцент,
завідувач кафедри кримінального права і криміналістики
Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича